Dodaj do ulubionych

sposabella

03.05.06, 21:42
hej,poszukuje sukni z tej firmy ,numer371,niestety nie moge jej znalezc,bede
wdzieczna za kazdy namiarsmile
Obserwuj wątek
    • madzienka80 Re: sposabella 03.05.06, 21:49
      WitamwinkJak zobaczyłam ten model to sie w nim zakochałam winkWystąpie w tej sukni
      5 sierpnia. Zaraz Ci wyślę na skrzynke zdjęcie sukni Sposabella 371!smilesmilesmile
      • bellabionda Re: sposabella 03.05.06, 21:54
        ja tez ja wybralam,super nie sadzilam ze znajde osobe z podobnym gustem bo
        przeciez jest ona inna ,mozna powiedziec b.oryginalna
    • adriannaaa Re: sposabella 04.05.06, 09:44
      sposabella.com.pl/kontakt.html tu masz namiary na producentasmile))
    • adriannaaa Re: sposabella 04.05.06, 09:48
      www.slubnesuknie.pl/dexa/images/dlaniej/74.jpg
      • india222 Re: sposabella 04.05.06, 16:42
        ja tez myslalam o tej sukni.miałam do wyboru ta lub pronovias india.wybrałam ta
        druga ale z wielka trudnoscia mi to przyszłosadbedziecie pieknymi pannami
        mlodymi.na zywo ta suknia jest o wiele piekniejsza...smilepozdrawiam
        • bellabionda Re: sposabella 05.05.06, 10:09
          dziekuje wam wszystkimsmile
          • kfiatuszek1903 Re: sposabella 06.05.06, 23:33
            Rzeczywiscie slicznasmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka