bellabionda 03.05.06, 21:42 hej,poszukuje sukni z tej firmy ,numer371,niestety nie moge jej znalezc,bede wdzieczna za kazdy namiar Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
madzienka80 Re: sposabella 03.05.06, 21:49 WitamJak zobaczyłam ten model to sie w nim zakochałam Wystąpie w tej sukni 5 sierpnia. Zaraz Ci wyślę na skrzynke zdjęcie sukni Sposabella 371! Odpowiedz Link Zgłoś
bellabionda Re: sposabella 03.05.06, 21:54 ja tez ja wybralam,super nie sadzilam ze znajde osobe z podobnym gustem bo przeciez jest ona inna ,mozna powiedziec b.oryginalna Odpowiedz Link Zgłoś
adriannaaa Re: sposabella 04.05.06, 09:44 sposabella.com.pl/kontakt.html tu masz namiary na producenta)) Odpowiedz Link Zgłoś
adriannaaa Re: sposabella 04.05.06, 09:48 www.slubnesuknie.pl/dexa/images/dlaniej/74.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
india222 Re: sposabella 04.05.06, 16:42 ja tez myslalam o tej sukni.miałam do wyboru ta lub pronovias india.wybrałam ta druga ale z wielka trudnoscia mi to przyszłobedziecie pieknymi pannami mlodymi.na zywo ta suknia jest o wiele piekniejsza...pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś