jaczl76 05.07.06, 10:56 Bardzo się cieszę z tego forum można znależć naprawdę duzo informacji. Mam krótkie pytnko czy któraś któryś z WAS korzystał z poradni psychologicznej przed tak ważną decyzją jaką jest ślub. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasia_kar Re: Psycholog 05.07.06, 11:53 My chodziliśmy w Krakowie na nauki do Dominikanów i tam zaproponowano również Warszaty Komunikacji Małżeńskiej. Ponieważ podobał nam się sposób w jaki małżeństwo prowadziło nauki to zdecydowaliśmy się też na jedno spotkanie z nimi w ramach tych Warsztatów pt. "Jak rozmawiać o uczuciach". Uważam że skorzystaliśmy, była kameralna atmosfera, ok 10 par, dyskusje w parach i w grupach. Odpowiedz Link Zgłoś