05.07.06, 10:56
Bardzo się cieszę z tego forum można znależć naprawdę duzo informacji.
Mam krótkie pytnko czy któraś któryś z WAS korzystał z poradni
psychologicznej przed tak ważną decyzją jaką jest ślub.
Obserwuj wątek
    • kasia_kar Re: Psycholog 05.07.06, 11:53
      My chodziliśmy w Krakowie na nauki do Dominikanów i tam zaproponowano również
      Warszaty Komunikacji Małżeńskiej. Ponieważ podobał nam się sposób w jaki
      małżeństwo prowadziło nauki to zdecydowaliśmy się też na jedno spotkanie z nimi
      w ramach tych Warsztatów pt. "Jak rozmawiać o uczuciach". Uważam że
      skorzystaliśmy, była kameralna atmosfera, ok 10 par, dyskusje w parach i w grupach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka