17.07.06, 09:49
Będąc w piątek u księdza, M. zagadnął go, czy aby gdzieś w okolicy ktoś nie
wynajmuje bryczki...(wcześniej mówiono nam, że nikt nie ma)
I okazało się, że w pobliskiej stadninie mają nawet kilka smile
Pojechaliśmy tam i mieli wolny termin na 12.08...
To nasza "kareta": (pani w stadninie powiedziała, że to nie bryczka, tylko
kareta, hehehe....)
foto.onet.pl/upload/21/83/_616429_n.jpg
Obserwuj wątek
    • chihuahuaa Re: "Kareta" 17.07.06, 09:51
      Golinda super!
    • agnieszka5661 Re: "Kareta" 17.07.06, 09:51
      fajna wink
      to musicie teraz dobrać odpowieni kolor pyłu wink żeby był odpowiedni do karocy
      tylko wink (ps. nie wiem czy pamiętacie wątek o złotym pyle wink
      • golinda Re: "Kareta" 17.07.06, 09:52
        no oczywiście, bymcyk mi go sprowadzi z Monako big_grinDD
        • svidy Re: "Kareta" 17.07.06, 09:55
          A pył rozpryśnie, jak będziecie otwierać drzwi! big_grin
          • golinda Re: "Kareta" 17.07.06, 09:57
            dzięki czemu nie bede musiala sie malowac...i tak cala twarz będę miała złotą big_grin
            • svidy Re: "Kareta" 17.07.06, 10:00
              No, no... będzie pasować kolorystycznie do butów, tylko wystaw odpowiednio nogę
              z "karety"!
    • basialek Re: "Kareta" 17.07.06, 09:52
      Rewelacyjna smile
    • athandavan Re: "Kareta" 17.07.06, 10:19
      Swietna kareta, Golinda!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka