justm
14.08.06, 18:26
u mnie jutro minie miesiąc a wszystko się tak ślimaczy, że może przed zimą
zdążę?
dopiero odebrałam skrócony odpis.
może w tym tygodniu uda mi się podjechać i złożyć podanie o wymianę dowodu i
paszportu.
częściowo mam zmienione nazwisko w pracy, poinformowałam tv kablową i stoen -
czekam na odpowiedź. tpsy nie tykam - nie warto.
dla banków zbieram dokumenty.
a jak u was?