ddevilka 07.09.06, 10:36 kto jeszcze slubuje 23 czerwca 2007 roku.To taka piekna data- Dzień Ojca. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iizabelaa Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 07.09.06, 14:35 Ja 30 czerwca 2007, więc tydzien po tobie Odpowiedz Link Zgłoś
alfavile Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 08.09.06, 14:26 Witaj iizabelaa . Ja również tydzień po ddevilce czyli 30.06.2007 Macie już coś zarezerwowane?? Pozdrawiam Iwa Odpowiedz Link Zgłoś
pjharvey Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 07.09.06, 14:45 my też wybraliśmy 23 czerwca 2007, ale piękna jest dla nas bo to noc świętojańska.. Odpowiedz Link Zgłoś
szpilorek Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 07.09.06, 15:12 To jeszcze ja dopisuje sie do tej "pieknej"daty Odpowiedz Link Zgłoś
nionczka Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 07.09.06, 17:01 My 29 czerwca. Dilaczam sie do Was bo chyba nie znajdzie sie na forum nikt z mja data. Jak przygotowania? Odpowiedz Link Zgłoś
szpilorek Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 07.09.06, 17:13 My juz mamy restauracje, orkiestre, kamerzyste i kosciol.Pod koniec pazdziernika bedziemy zalatwiac fotografa i pomalu bedziemy rozgladac sie za suknia, a jak u Was??? Odpowiedz Link Zgłoś
panna_mysza Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 07.02.07, 11:42 ja sie znalazlam, a myslalam, ze niekt poza nami sie zdecyduje sie na piatkowy slub Pozdrawiam piatkowe panny Odpowiedz Link Zgłoś
zakochana.sunia Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 07.09.06, 22:18 Ja tydzień po Tobie - 30 czerwca 2007) Odpowiedz Link Zgłoś
andziak13 Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 08.09.06, 10:42 To ja !!!! 23.06.2007 roczek: Dzień Taty (niestety dla mojego Lubego to niezbyt szczęśliwy zbieg okoliczności - tata nieżyje), ale też noc świętojańska i tu nie mamy nic przeciwko. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ddevilka Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 08.09.06, 11:19 my mamy juz zarezerwowana sale. Orkietsre juz wybralismy ale jeszcze nie zaklepalismy jej suknie szyje-model mam juz upatrzony. o innych rzeczach jeszce nie mysle Dziewczyny ile macie lat?? Odpowiedz Link Zgłoś
andziak13 Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 08.09.06, 11:29 My mamy już wszystko oprócz ubrań, obrączek i samochodu. Nalot na salony ze sukniami robię jutro. Co do wieku to powiem tak: za 6 dni będę obchodziła 9-tą 18-nastkę ) Odpowiedz Link Zgłoś
kb155 Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 08.09.06, 11:45 oooo to prawi tak jak ja - różnica taka,że ja ją obchodziłam juz w lipcu Odpowiedz Link Zgłoś
kb155 Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 08.09.06, 11:43 czesc, to jeszce ja się dopiszę do 23 czerwca 2007, juz pisałam,że to cudowna data bo właśnie: Dzień Ojca, Noc Świętojańska i nasza rocznica ))) my mamy załatwioną tylko salę i boję się, że będzie problem z orkiestrą i fotografem ; ( no ale kurcze naprawdę nie mamy teraz czasu żeby to załatwiać Napiszcie skąd jesteście ja jestem z wawy moje słonko z poznania ale ślub będzie u mnie, w parafi Chrystusa Króla na Targówku pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
andziak13 Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 08.09.06, 11:52 kb155 jeśli Twój jest z Poznania to macie tak super fotografa, ale mam złą wiadomość: ja go już zamówiłam Mieszkam 30 km na zachód od Krakowa Odpowiedz Link Zgłoś
mada.d.n Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 08.09.06, 12:07 i my też!! piękna data, bo przede wszystkim to Noc Świętojańska - noc zakochanych ślubujemy w Poznaniu, wesele w Skokach. mamy już salę, kamerzystę, szukamy zespołu i fotografa. a ciuchy itp to po nowym roku. pozdrowienia dla wszystkich przyszłorocznych czerwcówek zabrałam sie za pisanie, ale nadal mi się nie chce!! (magisterka) jeszcze dużo czasu... bardzo dużo... <Pyrda i Kajtek Odpowiedz Link Zgłoś
kb155 Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 08.09.06, 15:14 hmmmmmmm z poznania i będzie pstrykał Wam zdjątyka w okolicach Krakowa???? to fajnie że taki mobilny )))))) a może masz przez przypadek namiary na jakiegos warszawskiego fotografa?? Odpowiedz Link Zgłoś
andziak13 Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 12.09.06, 08:47 Niestety nie mam. A Marcin jest rewelacyjny !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
m21w Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 08.09.06, 13:47 My teeeeeż 23. Sw. Anna w Wilanowie. Msza przyklepana, nauki w trakcie, sala i fotograf załatwione,sukienka namierzona, cała reszta czeka na chwilkę wolnego czasu Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kb155 Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 08.09.06, 15:41 super kościół, byłam tam na dwóch ślubach ))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
dottanovia Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 08.09.06, 16:19 Którą godzinę macie ? My także w tym kościele mamy wyznaczoną datę na 23.06.2007 . Nie mniej zastanawiamy się nad zmianą. Odpowiedz Link Zgłoś
ahkoscian Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 08.09.06, 20:08 chce w czerwcu, ale jeszcze nie wiem dokladnie kiedy... na pewno nie 09.06.07...noc swetojanska mnie przekonuje zobaczymy za tydzien jakie terminy zostaly w restauracji... A Odpowiedz Link Zgłoś
eawulka Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 30.10.06, 22:34 Dlaczego nie 09.06.07?? To moja data. Ale tylko dlatego, że nie było w restauracji w moich okolicach wolnego 23.06. A to by była 7 rocznica naszego poznania.... Także wszystkim z 23 czerwca gratuluje i zazdroszczę... Odpowiedz Link Zgłoś
m21w Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 11.09.06, 13:12 18:30 a Wy? I dlaczego sie zastanawiacie (zasiej ziarno niepokoju ))) Odpowiedz Link Zgłoś
dottanovia Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 12.09.06, 09:53 Osz...:/. Teraz rozumiem dlaczego były proboszcz nalegał, by nasz ślub nie rozpoczął się o pełnej godzinie . Jeżeli pozostaniemy przy Św. Annie, będziemy wówczas po Was . Nie mniej właśnie z tej przyczyny zastanawiamy się nad zmianą. Ok 20:00 byłby konieć mszy, a my bardzo chcemy udać się z gośćmi do ogrodów Pałacu po ślubie, na spacer oraz wspólne zdjęcia . Bramy zamykają jednakże właśnie pomiędzy 20:00 a 21:00, więc mielibyśmy bardzo mało czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
m21w Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 13.09.06, 19:09 Upppppppsik, no co za spotkanie!))) Rzeczywiście koniec mszy o 20 to troszkę późno. Ja sama stwierdziłam, ze ta nieszczęsna 18:30 to max (bo wcześniej wszystko było 'obsadzone' później już nie da rady. Jeśli jednak zdecydujecie się zostać po nas to postanowimy się streszczać DDD a wychodząc z przyjemnością przybije sobie z koleżanką z sieci piątkę )) Odpowiedz Link Zgłoś
dottanovia Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 18.09.06, 17:47 M21, w jaki sposób chciałabyś się streszczać ))? Przecież macie 30 min . Wg mnie, to chyba minimum, by skrócona msza mogła się odbyć i by miała swój urok . Nie mniej dziękuję za ofertę ). Póki co, jeszcze się nie zdecydowaliśmy na ostateczną zmianę. Swoją drogą, gdy udaliśmy się do kancelarii w celu rezerwacji, do głowy nam nie przyszło, że na 11 miesięcy przed wybraną datą może być już tak tłoczno... . Odpowiedz Link Zgłoś
dottanovia Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 18.09.06, 17:53 no, przepraszam )), nie 30, tylko pełne 40 ) i jest 5 minut na to, byście Wy w miarę spokojnie wyszli, a my weszli . Przed Wami zapewne jest takaż sama sytuacja . Odpowiedz Link Zgłoś
m21w Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 19.09.06, 11:14 Dooooowcip, dowcip z tym streszczeniem, rzeczywiscie pomimo najszczerszych checi nie da sie nic w tej kwestii zrobić )) taaaaaaaaa, moze byc smiesznie, pelna dyscyplina czasowa musi byc i dla gości trening na refleks będzie, zeby sie nie pomieszali z obcymi i na wlasciwą ceremonię wpadli Też byliśmy totalnie zaskoczeni, że na rok przed takie oblężenie ))) Dawaj znać co zadecydowaliście Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
m21w Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 19.09.06, 11:18 Dottanovia, a tak z ciekawości, gdzie organizujecie wesele? Odpowiedz Link Zgłoś
kb155 Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 09.09.06, 22:47 właśnie przed chwilą zakończyły się rozmowy na wysokim szczeblu a konkretnie my kontra moi rodzice i rodzice mojej miłości na szczęście wszystko się udało - na podział kosztów (ustalonych przeze mnie i moją miłość) też wszyscy się zgodzili a tak się bałam.... POZDROWIONKA !!! Odpowiedz Link Zgłoś
nombrilek Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 10.09.06, 10:00 My tydz wczesniej 16 czerwca Mamy sale, kamerzyste i 2 zaklepane zespoły bez zaliczki, w październiku wybierzemy sie do księdza i fotografa, a reszta po nowym roku na spokojnie Odpowiedz Link Zgłoś
gabrysia_lbn Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 10.09.06, 17:57 Cześć dziewczyny My też ślubujemy 23 czerwca 2007 w Lublinie. Mamy sale, kościół, zespół, kamerzystę i fotografa. Teraz szukamy samochodu i innych jakis drobnych rzeczy. Pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś
nionczka Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 10.09.06, 20:04 My mamy restauracje i fotografa.Restauracja ma swojego DJ a muzyke wybieramy sami (juz zaczelismy). Zapisalismy sie na (!) losowanie daty i godziny w ratuszu. A jesli nam sie nie uda (19 wrzesnia publiczne losowanie) wezmiemy slub na dziedzincu zameczku, w ktorym bedzie przyjecie. Wiec to juz jest pewne. Mamy mniej wiecej wszystko wybrane, obmyslone. W grudniu jedziemy do Polski i wtedy kupimy bardzo duzo rzeczy na slub (bo w Polsce taniej i bardziej nam sie podoba wzornictwo). A teraz siedze i robie strone z informacjami praktycznymi dla gosci i juz mnie to znudzilo troche wiec weszlam na forum. Po nowym roku zaczynam robotki reczne (szycie poduszczki na obraczki, robienie probki zaproszenia i takie tam). Odpowiedz Link Zgłoś
psiara23 Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 10.09.06, 21:10 My 30.06 wstępnie póki co jest garnitur i model sukni ślubnej pozostaje sala bo jeszcze niewiem gdzie, no i orkiestra!!!Mamy samochód, kamerzyte i fotografa zaklepanego o reszcie pomyśle już w poniedziałek!!!Kosciół zaklepany na 17.00!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ddevilka a nauki juz macie?? 11.09.06, 09:39 a nauki juz maci lub kiedy planujecie?? u nas w parafi zaczynaja sie w przyszly weekend ale nie wiemy czy isc teraz czy dopiero po nowym roku.nie bedzie za pozno?? Odpowiedz Link Zgłoś
mada.d.n Re: mamy! 11.09.06, 11:57 ups, nacisnęłam enter zamiast taba mamy nauki, robiliśmy w maju, a teraz na jesień/zimą będziemy robić poradnię. a 1.10 startujemy z kursem tańca - ale nie indywidualnym, tylko ze znajomymi - w kupie raźniej hehe a Skoki- to nie te koło Krakowa, tylko 40km od Poznania zabrałam sie za pisanie, ale nadal mi się nie chce!! (magisterka) jeszcze dużo czasu... bardzo dużo... <Pyrda i Kajtek Odpowiedz Link Zgłoś
dottanovia Re: a nauki juz macie?? 12.09.06, 10:02 Mamy . Podobnie do Mady planujemy jeszcze udać się do poradni jesienią/zimą. Z kursem tańca gorzej - brak czasu i chęci mojej połowicy . Odpowiedz Link Zgłoś
mada.d.n Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 16.09.06, 23:30 udałao mi się załatwić od wczoraj dwie rzeczy: po pierwsze umawiałam się już w czerwcu z kamerzystą, zarezerwowaliśmy termin, ale nie podpisaliśmy jeszcze umowy (wakacje, urlopy, szczyt sezonu ślubnego), więc bałam się, że przepadło. wczoraj udało mi się odnaleźć nr do kamerzysty (poprzednio tylko mailowałam z nim, a nie miałam maila jego przy sobie), więc zadzwoniłam - pan cały czas o as pamięta i mam odezwać się za 2 tygodnie, jak będzie miał trochę luzu. a dzisiaj gadałam z siostrą i w prazencie od niej i jej chłopaka będziemy mić fotografa! jupi, nie dość, że nie mogłam się zdecydować, a ta dziewczynakończy fotografię, to jeszcze będzie parę złotych do przodu! ale fajowo! zabrałam sie za pisanie, ale nadal mi się nie chce!! (magisterka) jeszcze dużo czasu... bardzo dużo... <Pyrda i Kajtek Odpowiedz Link Zgłoś
kunsia Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 18.09.06, 16:04 Oj ja tez sw Anna ale tydzien pozniej bo 30........ Odpowiedz Link Zgłoś
grazyka Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 21.09.06, 21:15 aaAAA to tez i moja data!! 2 tygodnie temu zarezerwowalismy sale i podpisalismy umowe przedwstepna.... Teraz w sobote jedziemy posluchac orkiestry... zapisalismy sie na kurs tanca (pierwsza lekcja za nami) a za dwa tygodnie zaczynamy "dialogi narzeczenskie" w Kosciele Pozdr.CIAO Odpowiedz Link Zgłoś
karolin-k Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 21.09.06, 22:26 witam, my 22 więc dołączę się do Was, bo raczej nikogo nie znajdę z 22 mamy salę i to na razie tyle no i suknie wypatrzyłam pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kb155 Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 26.10.06, 19:19 a jaką pochwal się Odpowiedz Link Zgłoś
karolin-k Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 06.11.06, 13:38 z linea raffaelli cały czas próbuję się wybrać i ją przymierzyć, pracuje do 18 wiec to spory problem dla mnie, ale już sobie ustaliłam ze 22 listopada na stronie suknia z nr 3673001 a może pźniej uda mi się wkleić zdjecie pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
mbdk Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 21.09.06, 23:49 ja tez dolaczam sie do tych szczesliwcow ktorzy slubuja 23 czerwca 2007 roku Odpowiedz Link Zgłoś
mada.d.n Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 26.10.06, 19:31 jak przygotowania? u nas przez ten miesiąc została podpisana wreszcie umowa z kamerzystą i zespołem. teraz rozglądamy się za zaproszeniami (robimy sami) i niedługo będę szukać sukni jeszcze dużo czasu... bardzo dużo... Odpowiedz Link Zgłoś
jagienka16 Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 27.10.06, 10:44 My tez tą date wybraliśmy bo to dodatkowo rocznica slubu moich rodziców.Mamy juz sale,orkiestre,kosciół na godz.16,kamerzyste i fotografa.Przyjaciółka moja robi nam zaproszenia bo ma kobieta talent i polot do takich spraw.Wzór obraczek tez juz mamy wybrany.W listopadzie ruszam z kumpelami pobiegac po salonach z sukienkami moze na cos sie zdecyduje,a jesli nie to w styczniu zgłaszam sie do krawcowej.To narazie tyle,ale i tak wydaje mi sie sporo bo do slubu pozstało 240 dni!Pozdr.dla Was wszystkich! Odpowiedz Link Zgłoś
mada.d.n Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 27.10.06, 11:42 wzór obrączek też juz mamy - klasyczne, półokrągłe, 4mm szerokości jeszcze dużo czasu... bardzo dużo... Odpowiedz Link Zgłoś
dottanovia Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 28.10.06, 23:17 Tak więc zmieniliśmy kościół . Wybraliśmy rozsądniejszą porę w Archikatedrze św. Jana )). Cieszę się teraz ogromnie )). Obecnie zatem jesteśmy na etapie poszukiwania dj-a. Mam nadzieję, że z tym szybko pójdzie, choć wybór dobrej oprawy muzycznej nie należy do najłatwiejszej decyzji . Odpowiedz Link Zgłoś
magdam26 Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 31.10.06, 09:24 Tego roku - było jeszcze piękniej. 24 czerwca- noc świetojańska, Dzień św. JAna - my braliśmy ślub. W Krakowie była przepiękna pogoda. W ogóle- polecam czerwiec na ślub. Odpowiedz Link Zgłoś
mada.d.n Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 31.10.06, 11:30 nie ze złośliwości, ale dla dokładności - Noc Świętojańska to ta z 23 na 24 czerwca a pora roku wspaniała, no i oczywiście też liczymy na piękną pogodę pozdrawiam jeszcze dużo czasu... bardzo dużo... Odpowiedz Link Zgłoś
korcla noc świętojańska...:o) 03.11.06, 17:04 ..."Noc świętojańska z 23 na 24 czerwca jest czarowna i niezwykła. Wtedy to zakwita kwiat paproci, dzieją się czary i cuda, spełniają się prawie wszystkie marzenia miłosne. To noc magicznych rytuałów, czarów, łączenia się ludzi w pary. Ta noc nasycona jest rozkoszą i westchnieniami spragnionych miłości serc..." i My też wtedy będziemy świętować!!! fajniuuusio :o) Magda Odpowiedz Link Zgłoś
liste_k Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 05.11.06, 18:22 Hej, my też 23.06.2007. Mamy już zarezerwowaną salę i muzyków też już potwierdziliśmy, a raczej mój ukochany . W tygodniu jedziemy wpłacić zaliczkę za salę, a za dwa tygodnie jedziemy do muzyków na podpisanie umowy. Ach już nie mogę się już doczekać tego dnia Cieszę się z tej daty, bo tak jak poprzedniczki, powiedziały, że to magiczny dzień - noc świętojańska, dzień Ojca oraz imieniny mojego nieżyjącego taty Serce mnie boli, że go nie będzie tego dnia ze mną Buziaczki Odpowiedz Link Zgłoś
mada.d.n Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 06.11.06, 13:56 dziewczyny macie już sukienki? bo ja się zakochałam w jednej z tegorocznej kolekcji, a dzisiaj dowiedziałam się, że może jej już nie być, bo mogą nie dostać oryginalnej koronki (( jeszcze dużo czasu... bardzo dużo... Odpowiedz Link Zgłoś
karolin-k Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 06.11.06, 16:58 a jaką i gdzie sobie upatrzyłaś? Odpowiedz Link Zgłoś
mada.d.n Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 06.11.06, 20:09 z kolekcji Julia Rosa, model 611 www.julia.ig.pl jeśli się nie uda dostać jej z salonie, to będę kombinowała i szyła, bo po prostu mam fioła na jej punkcie jeszcze dużo czasu... bardzo dużo... Odpowiedz Link Zgłoś
karolin-k Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 07.11.06, 09:32 bardzo ładne a czemu taki problem z nimi? Odpowiedz Link Zgłoś
mada.d.n Re: 23 czerwiec 2007- dziewczyny jesteście??? 07.11.06, 11:09 suknie jest szyta na miejscu, dzwoniłam wczoraj i jest możliwość, że w hurtowni nie będzie już tej koronki - głównej ozdoby sukni będę szukać sukni w komisach, a jak nie znajdę to będę szyła coś podobnego, tylko pewnie z troszkę inną koronką jeszcze dużo czasu... bardzo dużo... Odpowiedz Link Zgłoś