Dodaj do ulubionych

sukienki Linea Raffaelli

30.10.06, 15:04
juz kiedys o to pytalam ale zapytam jeszcze razsmile Dziewczyny czy ktoras z Was
zdecydowala sie na sukienke z tej kolekcji
(www.linearaffaelli.com/uk/index.html)? Wiem, ze ich modele mozna
dostac tylko w Warszawie... Ogolnie jestem ciekawa Waszych wrazen. Czy
sukienki sa rownie ladne jak na zdjeciach i jak w nich wyglada sie w
rzeczywistosci- modelka wg mnie jest baardzo "zrobiona"smile Osobiscie jestem w
calej kolekcji zakochana i nie podoba mi sie juz zadna inna sukienka... W
piatek wybieram sie do salonu, mam nadzieje, ze beda mieli wiekszosc modeli.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na Wasze opinie.
Obserwuj wątek
    • lifesurfer Re: sukienki Linea Raffaelli 30.10.06, 15:06
      oj cos sie link zle wkleil... www.linearaffaelli.com/uk/index.html
      trzeba wybrac bridal collectiona a potem najlepiej wylaczyc autoplaysmile

      pozdro
      • nesicha niestety, cos nie dziala:( 30.10.06, 15:23
        • lifesurfer Re: niestety, cos nie dziala:( 30.10.06, 15:25
          hmm dziwne, sprobuj jeszcze raz
          www.linearaffaelli.com/uk/index.html
          a jezeli nie bedzie dzialac to an ten i wybierz jezyk
          www.linearaffaelli.com/
          • nesicha Re: niestety, cos nie dziala:( 30.10.06, 15:28
            chyba cos z netem
            albo kompem?
            bo po wybraniu jezyka pokazuje sie szara strona z malym kwadratem z czerwonym x
            w gornym lewym rogu

            sprobuje jeszcze pozniej
    • nionczka Re: sukienki Linea Raffaelli 30.10.06, 15:27
      Mi sie bardzo podobaja te suknie, ale z tego co widzialam na roznych zdjeciach
      "prawdziwych dziewczyn" to juz nie to samo. Modelka jest sliczna (przynajmniej
      dla mnie), zdjecia fantastyczne i sukienki wygladaja nietuzinkowo. Przy
      normalnej dziewczynie i na normalnych zdjeciach wiele traca. Staja sie takie
      nijakie.
    • wschodzace_slonce Re: sukienki Linea Raffaelli 30.10.06, 15:32
      Czesc. Ja pojechala do Warszawy pewna, ze kupie jedna z tych sukienek. Niestety
      bardzo sie rozczarowalam, bo sukienki w rzeczywistosci wygladaja znacznie
      gorzej. Te materialy z ktorych sa zrobione wydaja sie malo eleganckie, i
      przynajmniej na mnie te sukienki zupelnie nie lezaly. Zreszta po pewnym czasie
      doszlam do wniosku, ze wybieranie sukienek z katalogow, badz internetu zupelnie
      nie ma sensu... Trzeba mierzyc, i dopiero potem decydowac o sukience. Pozdrawiam
      i zycze udanego zakupu.
    • lifesurfer Re: sukienki Linea Raffaelli 30.10.06, 15:33
      no u mnie sie spokojnie otwiera...
      re:nioczka-tego sie wlasnie obawiam. Pomimo tego, ze figure mam ok-chybawink to
      niestety juz urody nie mam tak oszalamiajacej jak modelkawink no coz, zobacze w
      piatek i podziele sie wrazeniamismile
      • chenoa1 Re: sukienki Linea Raffaelli 30.10.06, 20:51
        dziewczyny nie zgodze sie z Wami, ja mialam na swoim slubie suknie linea
        rafaelli i byla super, zrobila niesamowite wrazenie, a przede wszystkim byla
        inna niz wszystkie, musze powiedziec ze ja nie widzialam do tej pory
        piekniejszej sukni, ale oczywiscie nie jest super klasyczna ale ja tez nie mam
        klasycznego gustu
        • lifesurfer Re: sukienki Linea Raffaelli 30.10.06, 21:10
          a mozesz napisac mi co mialas we wlosach (bo jakos welon do tych sukienek mi
          zupelnie nie pasuje) i jakie mialas kwiaty?
          czy pokazywalas moze Twoje zdjecia w scieci? chetnie zobaczylabym jak wyglada
          taka sukienka w rzeczywistoscismile
          Mi tez te sukienki podobaja sie glownie ze wzgledu na ich innosc. Prawde
          powiedziawszy to nie wyobrazam siebie w typowych sukienkach- u mnie w gre
          wchodza jeszcze ewentualnie sukienki typu ryba.

          Dziekuje bardzo za odpowiedz i pozdrawiam
        • nika1006 Re: sukienki Linea Raffaelli 30.10.06, 21:11
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=50827046
          dziewczyny był juz wątek o linea raffaelli, zreszta sama sie w nim
          wypowiadalamwink
          enjoy
          • lifesurfer Re: sukienki Linea Raffaelli 30.10.06, 21:31
            oki, doczytalamsmile a cz ja moge tez prosic na gazetowego Twoje zdjecia wtej
            sukience?
            pozdrawiam
            • inkageo Re: sukienki Linea Raffaelli 30.10.06, 21:54
              Ja też bardzo proszę o fotkismilesmile
              • heather4 Re: sukienki Linea Raffaelli 31.10.06, 08:23
                ja też się do prośby o zdjęcia przyłączę, dzięki z góry.
                • olenka_a strona działa, ale... 06.11.06, 00:45
                  jak wejśc w poszczególną sukienkę? bo u mnie są tylko takie małe kwadraciki,
                  sukienek dobrze nie widać...
                  • lifesurfer Re: strona działa, ale... 06.11.06, 01:06
                    najlepiej jak wylaczysz sobie Autoplay (opcja w prawym dolnym rogu pod paskami z
                    sukienkami) a potem klikasz sobie na sukienki, ktore Cie interesujasmile
                    kurka chyba cierpie na insomnie albo nie potrafie sie pogodzic z tym, ze wkend
                    sie wlasnie skonczylsad pozdrawiamsmile
    • lifesurfer Re: sukienki Linea Raffaelli 13.11.06, 00:24
      dzis znalazlam zupelnie inne zdjecia kilku sukienek, od tych ktore sa
      prezentowane na glownej stronie Linei. Kolekcja podoba mi sie co rac bardziejsmile
      moze komus przyda sie link www.andre-fashion.de/linea.htm

      pozdro

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka