juz kiedys o to pytalam ale zapytam jeszcze raz

Dziewczyny czy ktoras z Was
zdecydowala sie na sukienke z tej kolekcji
(
www.linearaffaelli.com/uk/index.html)? Wiem, ze ich modele mozna
dostac tylko w Warszawie... Ogolnie jestem ciekawa Waszych wrazen. Czy
sukienki sa rownie ladne jak na zdjeciach i jak w nich wyglada sie w
rzeczywistosci- modelka wg mnie jest baardzo "zrobiona"

Osobiscie jestem w
calej kolekcji zakochana i nie podoba mi sie juz zadna inna sukienka... W
piatek wybieram sie do salonu, mam nadzieje, ze beda mieli wiekszosc modeli.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na Wasze opinie.