siog 03.01.07, 16:55 Jestem ciekawa ktore/ile z Was (oprocz mnie) beda mialy suknie tej firmy? jak na razie to Pronovias kroluje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj