Dodaj do ulubionych

Wesele industrialne

28.03.10, 22:46
Witam, czy któraś z Was orientuje się czy w Szczecinie lub okolicach (tak do
100 km od Szczecina) znajdują się stare fabryki, wytwórnie, magazyny -
miejsca, gdzie dominują cegły, beton, gdzie byłaby możliwośc zorganizowania
wesela?? I czy któras z Was była na takim weselu?
blog.slubnapracownia.pl/?p=354
Z góry dzięki za odpowiedź :))
Obserwuj wątek
    • kikin07 Re: Wesele industrialne 19.05.10, 10:34
      W sumie, to nie orientuję się w tej kwestii, ale jeżeli chcesz w takim miejscu urządzić imprezę ślubna, to może powinnaś zgłosić się do firmy konsultingowej, która zajmuje się organizowaniem wesel. Myślę, że spokojne zajmą się wszystkim, znajda ci tą fabrykę, a nawet urządzą wszystko, oczywiście w porozumieniu z Tobą. W okolicach Szczecina działa taka firma, zdaje się, że nazywa się Gustowne Wesele. Myślę, że jeżeli oni tego nie skombinują, to znaczy, że naprawdę się nie da, ale z tego co o nich czytałam, to naprawdę znają się na rzeczy i są w stanie zorganizować naprawdę wszystko.
    • zuza_kuczbajska Re: Wesele industrialne 20.05.10, 17:28
      Sasa1986, zgłoś się do naszej konsultantki ze Szczecina. Za niewielkie pieniądze
      wyszuka dla Ciebie taką lokalizację. Jeśli nie jesteś zainteresowania
      kompleksowa organizacją wesela, to skorzystaj tylko z typowania lokalizacji. W
      przypadku tak nietypowych miejsc jak fabryki itp. pojawia się wiele
      niespodziewanych przeszkód. Bo nie są to typowe lokale dostosowane do wesel.
      Dlatego konsultacja z doświadczonym wedding plannerem pozwoli uniknąć Ci wiele
      problemów.
    • bestparty Re: Wesele industrialne 20.05.10, 18:36
      Hey,miejsca są :)!!!
      Stara ogromna fabryka z restauracją i świetnym podwórzem na sesję.Magazyny
      neogotyckie w porcie -przepustki wjazdowe do załatwienia.Znam min.3 takie
      miejsca ,gdzie bez problemów z mediami i kuchnią można stworzyć niesamowite wesele.
      napisz do mnie :szczecin@slubnapracownia.pl
      pozdrawiam
      monika

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka