Bardzo podoba mi się ta suknia, właściwie sukienka

czarną szarfę wyrzucam
svatebnistranky.cz/shop/product_info.php?cPath=128_222_226&products_id=1676&osCsid=2869dce46b73ceb1c039c7df8dc01d08
ale zastanawiają mnie jednocześnie dodatki, brakuje mi pomysłu na welon,
kwiatki itp.
Czy welon tylko krótka mgiełka, czy coś z haftem, jak radzicie?
www.bridalheadpieces.com/mantilla/pw2718.htm
bukiet chyba,bardziej długi z delikatnych kwiaów? storczyki czy coś takiego?.
Co myślicie o takich wyborach?