wiem ze to najlepiej o mnie nie swiadczy ze sie nie orietuje no ale kiedys
trzeba zaczac.dostalam prace

co najlepsze jako magazynier


no i ta praca
jest na umowe o prace na 3/4 etatu umowa na jeden rok.mam pytanie czy jakbym
zaszla w ciaze(czego nie planuje no ale roznie to bywa) to czy dostalabym
jakies swiadcznia??