katja_1980 24.11.07, 09:44 bardzo proszę o opinie na temat waszych wrażeń z wesela w dworku. Dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aorzylowski Re: dworek Akant 26.11.07, 17:36 Witam Jeśli ma Pani na myśli dworek Akant w Umiastowie k. Ożarowa Mazowieckiego, przyznaję, że nie słyszałem złych opinii. Jest to miejsce na organizację Wesel raczej w sezonie letnim poniewaz część miejsca wesela jest pod namiotem. Dużo miejsca do tańczenia a obsługa bardzo miła. Pozdrawiam Andrzej _________________________ www.artvideo.pl Odpowiedz Link Zgłoś
katja_1980 Re: dworek Akant 26.11.07, 20:12 Bardzo dziękuję za informację Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
katja_1980 Re: dworek Akant 29.11.07, 08:19 chodzi mi głównie o kwestię menu, czy dania są smaczne i co warto wybrać z menu. Odpowiedz Link Zgłoś