Dodaj do ulubionych

dworek Akant

24.11.07, 09:44
bardzo proszę o opinie na temat waszych wrażeń z wesela w dworku.
Dziękuję smile
Obserwuj wątek
    • aorzylowski Re: dworek Akant 26.11.07, 17:36
      Witam

      Jeśli ma Pani na myśli dworek Akant w Umiastowie k. Ożarowa
      Mazowieckiego, przyznaję, że nie słyszałem złych opinii.
      Jest to miejsce na organizację Wesel raczej w sezonie letnim
      poniewaz część miejsca wesela jest pod namiotem. Dużo miejsca do
      tańczenia a obsługa bardzo miła.

      Pozdrawiam
      Andrzej

      _________________________
      www.artvideo.pl
      • katja_1980 Re: dworek Akant 26.11.07, 20:12
        Bardzo dziękuję za informację smile
        Pozdr.
    • katja_1980 Re: dworek Akant 29.11.07, 08:19
      chodzi mi głównie o kwestię menu, czy dania są smaczne i co warto wybrać z menu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka