domi0208
15.06.08, 19:13
Witam.Jak dokladnie wyglada krok po kroku zalatwianie formalnosci w
kosciele.Jestesmy juz po naukachp rzedmalzenskich, slub jest we
wrzesniu no i bedzie to slub konkordatowy. Z uwagi iz przebywamy za
granica musze to jakas wszystko wczesniej ogarnac...Dzieki z gory