Dodaj do ulubionych

kiedy kupic suknie??

05.07.08, 14:49
Witam serdecznie
Moja ceromania ślubna odbędzie się za rok w czerwcu ale juz powoli z
narzyczonm przygotowujemy sie do spraw najważniejszych - orkiestra
kamerzysta wink nie wiem natomiast kiedy kupic suknie..bardzo mi sie
podobaj Pronovias i White One. zastaawiam sie czy nie kupić sukni z
2008 roku poniewaz sa duze przeceny i niektórych sukienek nie
będzie w kolekcach 2009. nie wiem czy skusić się teraz czy czekać na
kolekcje 2009 kiedy będą jesienia lub wczesną zimą....ale niew wiem
czy to nie będzie za pozno
Obserwuj wątek
    • kasiulina.p Re: kiedy kupic suknie?? 05.07.08, 19:42
      1. ma się narzEczonego
      2. jeśli wiesz co ci się podoba, idź do salony jakieś 4 m-ce przed
      ślubem, w Madonnie powiedzieli mi że tyle czeka się na suknię +
      poprawki
    • yoggi13 Re: kiedy kupic suknie?? 06.07.08, 21:29
      Największe przeceny są pod koniec roku, przed wprowadzeniem nowej kolekcji. Może spróbuj znaleźć używaną. Kupisz za mniej niż połowę oryginalnej ceny.
    • maiwlys Re: kiedy kupic suknie?? 07.07.08, 11:01
      A ja szukałam szukałam, przebierałam tylko w kolekcjach 2008 a w
      finale i tak kupiłam z 2006 roku (!!!), 4,5 misiaće przed zaczęłam
      spacer po salonach sukien ślubnych, 4 misiące przed zamówiłam, jutro
      mam pierwszą przymiarkę.
    • dorotasalas Re: kiedy kupic suknie?? 07.07.08, 12:34

    • memphis90 Re: kiedy kupic suknie?? 07.07.08, 13:36
      Ja kupiłam na wyprzedaży rok przed ślubem, dzięki czemu zapłaciłam tylko 1000zł.
      Więc opłaca się. Ale nie ma jedynej, prawidłowej opcji- każda robi tak, jak jej
      wygodnie.
    • ojustyna Re: kiedy kupic suknie?? 09.08.08, 20:18
      Mam do sprzedania suknię ślubną White One 176 za 1200 zł. (okolice Kielc)Jesli
      jesteś zainteresowana podaję mój email jojustyna@buziaczek.pl
    • ojustyna Sprzedam White One 09.08.08, 20:19
      Mam do sprzedania suknię ślubną White One 176 za 1200 zł. (okolice Kielc)Jesli
      jesteś zainteresowana podaję mój email jojustyna@buziaczek.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka