Witam serdecznie
Moja ceromania ślubna odbędzie się za rok w czerwcu ale juz powoli z
narzyczonm przygotowujemy sie do spraw najważniejszych - orkiestra
kamerzysta

nie wiem natomiast kiedy kupic suknie..bardzo mi sie
podobaj Pronovias i White One. zastaawiam sie czy nie kupić sukni z
2008 roku poniewaz sa duze przeceny i niektórych sukienek nie
będzie w kolekcach 2009. nie wiem czy skusić się teraz czy czekać na
kolekcje 2009 kiedy będą jesienia lub wczesną zimą....ale niew wiem
czy to nie będzie za pozno