Dodaj do ulubionych

podróż poślubna

15.03.07, 09:55
Gdzie wybieracie się w podróż poślubną? Ja zastanawiam się nad którąś z Wysp
Kanaryjskich. A Wy?
Obserwuj wątek
    • rubin04 Re: podróż poślubna 15.03.07, 10:09
      My raczej na pewno tak - mój M. kocha morze, i ja zresztą też, wiec planujemy rejs: z Wysp Kanaryjskich do Maroko, do Casablanki - tak w nawiązaniu do lokalu w którym będzie wesele :-)
      Mysle ze bedą to 2 tygodnie. Koszt około 550 eur plus przelot, ale moze uda się ciut taniej.
      Acha - rejs oczywiscie organzujemy sami...
      Pozdr!.
      • rubin04 Re: podróż poślubna 15.03.07, 10:39
        ..a ja to najbardziej bym chciałam 2 tyg w Mongolii na stepie..
        Ale mój M. uparcie twierdzi że nie jeździ tam gdzie dopłynac nie mozna :-)
        Ale może jeszcze kiedyś go namówię.
        Cos też wspomniał, ze moze dla zaspokojenia mojej potrzeby wyjazdu na wschód to po rejsie pojedziemy na tydzień na Krym - a wtedy bede moczyc nogi w morzu i pić wino z lokalnych winnic :-)

5* hotel chyba nie dla mnei... Ja bym maksymalnie przez 2 dni się rozkoszowała luksusem a potem bym sie nudziła.. hihi..
    • promyczek_k Re: podróż poślubna 02.05.07, 15:55
      My do Norwegii. Trochę nietypowo, ale nie przepadamy za upałem ;) A dla
      równowagi: dwa noclegi w Oslo w porządnym hotelu, reszta pod namiotem na wyspach
      za kołem podbiegunowym :) Będzie dzień polarny, co z kolei zaspokoi moje
      uwielbienie do światła (nie znoszę ciemności...)
      A najbardziej się cieszę na rejs w celu oglądania kaszalotów :) Zawsze marzyłam
      o zobaczeniu na żywo wieloryba. Mam tylko nadzieję, że na jakiegoś trafimy, bo
      10% rejsów niestety nie trafia...
      • venusgirl Re: podróż poślubna 09.05.07, 12:48
        My również mamy w planach dalszy wypad. Myślimy o Kubie, Meksyku może
        Tajlandii ? Wyjazd będzie w lutym więc bedzie to napewno kraj egzotyczny. Nie
        urządzamy wesela tylko obiad dla najbliższej rodziny, dlatego będzie nas stać
        na taką podróż. Czy ktoś był w tych rejonach i może coś polecić ?
        • milkas1 Re: podróż poślubna 10.05.07, 11:33
          Zależy jak chcesz spedzic taki dalszy wyjazd. My nastawiamy sie na większośc
          zwiedzania i kila dni odpoczynku. Jak na zwiedzanie to oprócz Chin jest jeszcze
          Wietnam. Jak na odpoczynek to Kuba i Meksyk. Meksyk można i zwiedzać, ale to
          strasznie drogie imprezy, dwa razy droższe od ofert wypoczynkowych.
          • adrianna79 A my chcielibysmy gdzies w glab Afryki, czy... 10.05.07, 12:02
            ktos ma namiar na biuro podrozy ktory organizuje takie imprezy? Biuro Coliber
            zajmuje sie takimi imprezami, ale wlasnie wczoraj przeczytalam ze w zeszlym
            roku mieli probelmy finansowe i wycieczka do bulgarii zostala w polowie
            przerwana... tak wiec szukam jakies dobrej i zaufanej firmy. Prosze rowniez o
            namiar na strone internetowa. Dziekuje.
                  • venusgirl jeszcze pytanko o last minute :) 12.05.07, 12:01
                    a czy któraś z Was wybrała się w ciemno na jedno z niemieckich lotnisk
                    i "koczowała" na prawdziwe oferty last minute. Znajoma mówila, że jezeli są
                    oferty z wylotem tego samego dnia to i o 50 % tansze wycieczki mozna znależć ,
                    o wyskokim standardzie jak to z niemieckimi biurami. I jest w czym wybierać...
                    Czy któraś z Was ma tego typu doświadczenia ?
                      • venusgirl Re: jeszcze pytanko o last minute :) 12.05.07, 15:10
                        rozumiem, ja jestem w otyle lepszej syt., że z niemieckim nie mam problemu.
                        bardziej boję się tego, że mogłabym nie znaleźć ciekawej oferty, chociaż w
                        lutym powinny być głównie oferty egzotyczne. znajoma wykupila wycieczkę do
                        emiratów arabskich w niemieckim biurze podróży za 2500 Euro. W dniu wylotu na
                        lotnisku, zobaczyła, że ta sama oferta kosztuje 1200 Euro.. Mówiła, że ofert
                        jest mnóstwo, ale wiadomo, gdyby nie chodziło o podróż poślubną to człowiek
                        byłby bardziej pewny :) może inne formułowiczki jeszcze coś doradzą ! :)
                        • alex77 Re: jeszcze pytanko o last minute :) 17.05.07, 14:18
                          My wybraliśmy Meksyk - płw. Jukatan. Polecam biuro mające wszystkich
                          touroperatorów niemieckich w ofercie: www.apollotour.pl . Bardzo dużo ofert i
                          hoteli - bez porównania z polskimi biurami (nawet z ofertami TUI czy
                          Neckermanna dostępnymi w Polsce). Same dobre opinie na forach o tym pośredniku,
                          szczególnie wśród ludzi, którzy byli z nimi w Meksyku, na Kubie, Dominikanie
                          czy Malediwach.

Pozdrawiam !!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka