01.09.08, 22:43
Z góry przepraszam jeśli powtórzę wątek.

N mi się uparł na zespół z perkusją. Ma takie jedno marzenie, że perkusja ma
być, więc czemu nie? wink Tylko, że taki zespół nie jest tak łatwo znaleźć. Czy
któraś z Was widziała "na żywo" taki zespół? Będę wdzięczna zarówno za namiary
jak i za opinię czy perkusja nie przeszkadza gościom w rozmowie np., czy nie
jest za głośno?...
Obserwuj wątek
    • biala-kawa Re: Perkusja 02.09.08, 22:37
      up
    • bellagnos Re: Perkusja 02.09.08, 22:49
      Dla mnie perkusja to byla podstawa w zespole, zupelnie inaczej sie
      wyczuwa rytm.
    • adamlysy Re: Perkusja 03.09.08, 01:11
      W muzyce jest rowniez "piano" a nawet "piano pianissimo" wink

      Zapraszam

      www.dejavu.strefa.pl
    • eurofan74 Re: Perkusja 04.09.08, 14:13
      Na naszym weselu grał zespół z perkusją - RAGTIME z Jarocina
      www.ragtime.webpark.pl
      Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich występu. Gra na "żywych"
      instrumentach to jednak zupełnie inna jakość. Taki zespół jest
      droższy od zwykłej kapeli, ale warto - jak już wiele osób na tym
      forum pisało - muzyka, która Wam się podoba, to podstawa dobrej
      zabawy i miłych wspomnień z własnego wesela.

      Perkusja gościom może przeszkadzać tak samo, jak każdy inny
      instrument, jeżeli zespół gra zbyt głośno. Ja bym się tym zupełnie
      nie przejmował.
    • tommuzyk Re: Perkusja 05.09.08, 10:50
      Przyzwyczaili się wszyscy do zespołów puszczających muzykę z najrozmaitszych nośników, które moga ustawić poziom głośności na dowolnym poziomie...
      Każdy band grający na żywo będzie przeszkadzał w rozmowie. Zwłaszcza jeśli będzie to taneczna energetyczna muzyka.
      Dynamika pianissimo istnieje ale tylko w muzyce klasycznej.
      A że komuś przeszkadza w rozmowie, cóż. Jak zespół będzie dobry to nikt nie będzie przecież siedział i rozmawiał (w sensie obgadywał wink

      Polecam Zawodowy zespół muzyczny

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka