Hej, jestem nowa na tym forum. Witam wszystkie forumowiczki i
wszystkich forumowiczów. Prosze, pomóżcie mi podjąć ostateczna
decyzję o wyborze sukni. Ślub mam w kwietniu, wiec w przyszłym
tygodniu najpoźniej muszę sie zdecydować. Odwiedziłam wiele salonow
i suknie, w których najlepiej wyglądam i najlepiej sie czuję to:
- SAN PATRICK Bahamas
- WHITE ONE 176
- WHITE ONE 435 (z rękawków bym zrezygnowała)
Jestem otwarta na wszytkie opinie