Dodaj do ulubionych

Ktorą suknie wybrac??

05.12.08, 11:07
Hej, jestem nowa na tym forum. Witam wszystkie forumowiczki i
wszystkich forumowiczów. Prosze, pomóżcie mi podjąć ostateczna
decyzję o wyborze sukni. Ślub mam w kwietniu, wiec w przyszłym
tygodniu najpoźniej muszę sie zdecydować. Odwiedziłam wiele salonow
i suknie, w których najlepiej wyglądam i najlepiej sie czuję to:
- SAN PATRICK Bahamas
- WHITE ONE 176
- WHITE ONE 435 (z rękawków bym zrezygnowała)
Jestem otwarta na wszytkie opinie smile
Obserwuj wątek
    • karola_rb Re: Ktorą suknie wybrac?? 05.12.08, 14:02
    • karola_rb Re: Ktorą suknie wybrac?? 05.12.08, 14:05
      hej.
      najlepiej będzie jeśli wkleisz linki ze stron,na których są zdjęcia tych sukien.
      będzie to wygodniejsze dla nas w ocenianiu,
      pozdrawiam
    • kokosso Re: Ktorą suknie wybrac?? 05.12.08, 14:21
      Wszystkie strasznie podobne do Lorny a to jest mega oklepany model, którego na
      allegro są dziesiątki. Z tych trzech chyba najlepsza ta 2 ale szału nie ma.
      • francesca12 Re: Ktorą suknie wybrac?? 05.12.08, 18:59
        Od Lorny różnią się te suknie przede wszystkim rodzajem koronki, nie
        są to już takie "ciężary", jak w St. Patrick, koronka jest
        delikatniejsza. Modele moga być podobne, ale materiały i wykonanie
        sukien obu firm - sporo się różni.
    • francesca12 Re: Ktorą suknie wybrac?? 05.12.08, 18:54
      Trudno jest coś doradzić, jeśli nie wiem, jaką masz figurę..
      Mogę jedynie ogólnie napisać kilka słów o tych sukniach.

      St. Patrick: jestem fanką tej sukni, ale tylko w takim sensie, że
      lubię ją oglądać w internecie, trzeba przyznać, że jest bardzo
      ładna. W rzeczywistości okazuje się, że jest dość ciężka (jak to
      koronki, trochę ważą), no i fatalne podwieszanie trenu na widoczne
      guziki. Plusem jest ładne wykończenie góry no i to, jak suknia
      wygląda z niepodpiętym trenem. Niby można by wymyślić nowy sposób
      podpięcia trenu, ale uważam, że skoro suknia kosztuje 3700,-, to już
      na pewno nie powinno się przy niej nic majdrować, powinna być
      idealna! Kolejny plus za to, że nie jest tak strasznie dopasowana,
      lecz lekko się rozszerza ku dołowi.

      White One 435 - popieram pomysł odrzucenia rękawów - są zbędne.
      Ponadto zdecydowanie lepsze byłoby wykończenie sukni u góry (dekolt)
      na prosto, bez tych serc - takie jest moje zdanie. Trzeba zwrócić
      uwagę na to, że suknia jest dość dopasowana, to samo dotyczy bioder.
      No i jakoś tak mnie zastanawia sam dół tej sukni - szkoda, że
      koronki nie sięgają do dołu, tylko spod nich wystaje materiał.

      White One 176 - to jest suknia 435 po uwzględnieniu uwag odnośnie
      tej sukni powyżej smile Tak jak przy 435, zwróc uwagę, czy podoba Ci
      się wzór koronek, są dość grube.

      Być może cena pomoże Ci zdecydować, nie wiem, ile kosztująobie White
      One.
      Według mnie, jeśli wybierać, to między Bahamas i 176.
    • kaamilka Re: Ktorą suknie wybrac?? 05.12.08, 19:39
      uknie są takie same, ja bym została przy trzeciej, ale właśnie ze
      względu na rękawki
      • stworzenje WHITE ONE 435 05.12.08, 20:04
        to mój typ o absolutnie bym rękawków nie usuwała.One dodają uroku i powodują że
        suknia jest wyważona wizualnie i bogata w materiał smile.
        Te dwie pozostałe mają typową, schemtyczną górę uncertain.Takie dużo materiału na
        dole,a na górze nie dzieje się nic.
    • sara-6 Re: Ktorą suknie wybrac?? 05.12.08, 21:55
      Dziekuję za opinie smile
      moze i te suknie sa oklepane, ale nie mam idealnej figury (mocne 38)
      i jest mi po prostu w takim typie sukni najlepiej. Bahamas i W1 176
      to jest dokładnie to samo, tylko w drugiej tren krótszy. Przy W1
      435, tak jak francesce12, tez nie spodobało mi sie, ze material
      wystaje spod koronki, ale to da się zmienic. Miałam cały dzien do
      namysłu i chyba bedzie to W1 435 (rękawki beda odpinane). jeszcze
      raz dziekuje smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka