Na naszym ślubie będzie skrzypaczka, śpiewaczka i organista. Organista zagra
prawdopodobnie marsz Mendelssohna na wyjscie - byc moze wraz ze skrzypaczka.
Skrzypaczka na pewno zagra Ave Maria. śpiewaczka natomiast zaspiewa na koniec
'podziękowanie dla rodziców - piekne to

I teraz mam pytanie: co i kto ma
zagrać/zaspiewac w czasie mszy jeszcze? jak to połaczyć wszsytko, żeby nie
było przesytu. Czy Ave Maria zagrane na skrzypcach wyszłoby ładnie gdyby było
zagrane i zaspiewane? ehhh juz nie wiem... jakie macie w ogóle utwory na
slubie i kto je wykonuje?