gutentag94
08.05.12, 11:52
Witam! Popełniłam wielki błąd idąc do LO, ale tego teraz już nie zmienię, studia mi nic nie dadzą bo na fizykę techniczną czy automatykę jestem za głupia. Chciałabym po LO pójść do technikum na profil technik urządzeń sanitarnych. Czy w Lublinie jest wysoki poziom? Czy dziewczyna ma szansę w takim zawodzie?