Dodaj do ulubionych

technik hydraulik

08.05.12, 11:52
Witam! Popełniłam wielki błąd idąc do LO, ale tego teraz już nie zmienię, studia mi nic nie dadzą bo na fizykę techniczną czy automatykę jestem za głupia. Chciałabym po LO pójść do technikum na profil technik urządzeń sanitarnych. Czy w Lublinie jest wysoki poziom? Czy dziewczyna ma szansę w takim zawodzie?
Obserwuj wątek
    • Gość: aaa Re: technik hydraulik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.12, 11:18
      odświeżam
      • piotr.loszak Re: technik hydraulik 01.09.13, 11:29
        Będzie Ci ciężko. Przedzwoń do mnie to porozmawiamy. Numer znajdziesz na stronie hydrauliklublin.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka