Gość: mesjash
IP: *.it
27.08.02, 01:34
Czy nie zastanawialiscie sie, jak pieknie wyglądałby rynek na starówce gdyby
nie było tam trubunału??? Ten budynek wogóle tam nie pasuje. Ilez miejsca
bysmy zyskali. Brakuje w naszym miescie takiego własnie rynku - duzego z
fontanną w środku lub jakims pomnikiem.
Te spostrzezenia nasunęły mi sie po tegorocznym pobycie w Pradze, az
pozazdrościc.
Pozdrawiam.