dzidka1342 20.09.06, 10:27 czy moze ktos wie na temat pracy w tym miejscu?jakie panują tam warunki ,jakie warunki przyjęc? cokolwiek na temat tej firmy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kozior Re: praca w PKO inteligo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.06, 16:16 heja, ze swojej strony mogę napisać tyle, iż tak naprawdę nie wiadomo czego chcą;), ponieważ przechodząc wszystkie etapy rekrutacji i biorąc udział we wszelakich testach, które również pozytywnie wypadały nie masz żadnej gwarancji, że zatrudnią cię <wiem to po sobie>, pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heja Re: praca w PKO inteligo IP: *.lublin.mm.pl 21.09.06, 21:51 czyli chodziles na wszystkie etapy oni mowili ze gratuluja przejscia dalej po czym Cie nie zatrudnili o rany... a ile tych etapow bylo? dlugo to trwalo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fotel_prl ale, ale... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.06, 10:28 no dobrze, ale to byly etapy przygotowawcze, jakies testy psychologiczne i dopiero po ich przejsciu dostawales robote. troche tego jest, ale jak chcesz sie dostac musza dooooooookladnei sie w Ciebie wglebic, wiec bez obawy - to co do testow, a co do pracy to osobiscie nic ni wiem. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś