Dodaj do ulubionych

praca w PKO inteligo

20.09.06, 10:27
czy moze ktos wie na temat pracy w tym miejscu?jakie panują tam
warunki ,jakie warunki przyjęc? cokolwiek na temat tej firmy.
Obserwuj wątek
    • Gość: kozior Re: praca w PKO inteligo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.06, 16:16
      heja, ze swojej strony mogę napisać tyle, iż tak naprawdę nie wiadomo czego
      chcą;), ponieważ przechodząc wszystkie etapy rekrutacji i biorąc udział we
      wszelakich testach, które również pozytywnie wypadały nie masz żadnej gwarancji,
      że zatrudnią cię <wiem to po sobie>, pozdrawiam
      • Gość: heja Re: praca w PKO inteligo IP: *.lublin.mm.pl 21.09.06, 21:51
        czyli chodziles na wszystkie etapy oni mowili ze gratuluja przejscia dalej po
        czym Cie nie zatrudnili o rany... a ile tych etapow bylo? dlugo to trwalo?
        • Gość: fotel_prl ale, ale... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.06, 10:28
          no dobrze, ale to byly etapy przygotowawcze, jakies testy psychologiczne i
          dopiero po ich przejsciu dostawales robote. troche tego jest, ale jak chcesz sie
          dostac musza dooooooookladnei sie w Ciebie wglebic, wiec bez obawy - to co do
          testow, a co do pracy to osobiscie nic ni wiem.

          pzdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka