melkalublin 02.12.07, 20:49 szukam ginekologa położnika .Byłoby świetnie gdyby był też położnikiem w jakimś szpitalu w Ln dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szyszunka82 Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 03.12.07, 09:16 Ja szczerze naprawdę mogę polecić dr Terbosha jest ginekologiem i własnie położnikiem. Przyjmuje prywatnie zawsze w piątki od 8 do 12 w Luxmedzie i ma dyżury na Jaczewskiego. To naprawdę dobry lekarz. Prowadził ciążę moją, mojej siostry, był przy moim porodzie i naprawdę dla mnie to anioł lekarz. Słyszałam od wielu osób same dobre opinie, każdy kto czeka w poczekalni go chwali. Poleciłam Go wielu koleżankom i wszystkie są bardzo zadowolone. Jest kompetentny, rzeczowy, niezwykle delikatny, uprzejmy, wszystko wyjaśnia i opieka jest rewelacyjna. Polecam naprawdę szczerze! Odpowiedz Link Zgłoś
mery1976 Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 03.12.07, 15:53 Polecam dr Surmacza z Kraśnickich, prywatnie przyjmuje w poniedziałki i środy na Jana Sawy. Teraz prowadzi moją drugą ciążę i jestem z niego b. zadowolona. Rzeczowy facet z doświadczeniem. Odpowiedz Link Zgłoś
melkalublin Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 04.12.07, 14:46 dzięki dzięki za odpowiedzi jakie wrażenia po wizycie opowiem:) Odpowiedz Link Zgłoś
konwalia313 Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 12.12.07, 09:15 Witam.Bardzo polecam dr. Orzelskiego z Lubartowskiej. Przyjmuje prywatnie w Profeminie na Okopowej. Prowadził mi ciąże, a gdy bylo trzeba(ulozenie posladkowe)przeprowadził cesarke- w znieczuleniu zewnatrzoponowym----ZA FREE.POzniej przychodzil mnie badac na kazdym dyzuze, pomimo ze to nie byl juz jego oddzial. Super lekarz. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
raspi21 Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 02.03.08, 22:00 surmacz odpada, prowdził moja 2 ciążę i sie nie zorientowal że dziecko waży prwie 5 kg i musialam rodzić naturalnie, nie chcialo mu sie też zlecać badań , ktore sa konieczne. Pierwszą ciąźe prowadził suuuper dr. Kamiński z Jaczewskiego i glupia bylam, że nie poszlam znowu do niego, bo facet byl obowiązkowy ale na zimne dmuchal. Odpowiedz Link Zgłoś
zuchatka Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 04.02.08, 19:13 z czystym sumieniem polecam dr Skrzypczak-ordynator z ginekologii na lubartowskiej. przyjmuje prywatnie we wtorki i czwartki od 16tej na ksiezycowej. dzieki niej zaszlam w ciaze i mam zdrowa coreczke. inni lekarze kazali czekac i probowac-a jak sie przez 5 lat nie uda to "pomyslimy"... Odpowiedz Link Zgłoś
mamo79 Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 23.02.08, 13:41 Kochane a ja polecam dr Taczałę.Przyjmuje w Szpitalu na AL.Kraśnickich i prywatnie we wtorki i czwartki na ul. Ułanów 25.Świetny fachowiec i co najważniejsze dobry człowiek.Prowadził moją ciążę i chyba wiekszosc moich koleżanek do niego chodzi.Bardzo mi pomógł kiedy miałam problemy poporodowe.Słuzę telefonem Odpowiedz Link Zgłoś
belkaa_79 Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 25.02.08, 14:42 Ja polecam dr Mazurka z Al. Kraśnickich, świetny fachowiec, wyluzowany, z poczuciem humoru ale kompetentny, przyjmuje w Top Medicalu i w gabinecie prywatnym na Jana Sawy.Prowadził moją ciąże i przyjmował poród. Odpowiedz Link Zgłoś
joasia83m Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 17.03.08, 16:51 a ja niestety nie :// Odpowiedz Link Zgłoś
mi_lamaj Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 17.03.08, 14:25 Kraśnickie- Mazurek , Taczała, Chołubek przyjmują w przyszpitalnej i mają prywatne gabinety Staszica- Robak (Luxmed), Krzyżanowski (Luxmed)obaj świetni, bardzo zorientowani na pacjenta, skrupulatni i do tego przemili:) Odpowiedz Link Zgłoś
beacia56 Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 11.05.08, 21:10 ze Staszica prof. Kwaśniewska Odpowiedz Link Zgłoś
emka001 Dr. Błażukiewicz 12.05.08, 23:59 BEZ DWÓCH ZDAŃ!!!!! przyjmuje na Kraśnickich w szpitalu i prywatnie na Jana Sawy. Prowadził ciążę, przyjmował poród....mogę zachwalać godzinami!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
alexandra4622 Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 20.05.08, 15:23 Zdecydowanie dr Jacek Robak przemiły, bardzo dobry fachowiec. Od 20 tyg moją ciąze wysokiego ryzyka doprowadził szczesliwie do 38 tygodnia:) POLECAM Odpowiedz Link Zgłoś