Dodaj do ulubionych

dobry gin.położnik, kto mógłby polecić?

02.12.07, 20:49
szukam ginekologa położnika .Byłoby świetnie gdyby był też położnikiem w
jakimś szpitalu w Ln dziękuję.
Obserwuj wątek
    • szyszunka82 Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 03.12.07, 09:16
      Ja szczerze naprawdę mogę polecić dr Terbosha jest ginekologiem i własnie
      położnikiem. Przyjmuje prywatnie zawsze w
      piątki od 8 do 12 w Luxmedzie i ma dyżury na Jaczewskiego. To naprawdę dobry
      lekarz. Prowadził ciążę moją, mojej siostry, był przy moim porodzie i naprawdę
      dla mnie to anioł lekarz. Słyszałam od wielu osób same dobre opinie, każdy kto
      czeka w poczekalni go chwali. Poleciłam Go wielu koleżankom i wszystkie są
      bardzo zadowolone. Jest kompetentny, rzeczowy, niezwykle delikatny, uprzejmy,
      wszystko wyjaśnia i opieka jest rewelacyjna. Polecam naprawdę szczerze!
      • mery1976 Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 03.12.07, 15:53
        Polecam dr Surmacza z Kraśnickich, prywatnie przyjmuje w poniedziałki i środy na
        Jana Sawy. Teraz prowadzi moją drugą ciążę i jestem z niego b. zadowolona.
        Rzeczowy facet z doświadczeniem.
        • melkalublin Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 04.12.07, 14:46
          dzięki dzięki za odpowiedzi jakie wrażenia po wizycie opowiem:)
          • konwalia313 Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 12.12.07, 09:15
            Witam.Bardzo polecam dr. Orzelskiego z Lubartowskiej. Przyjmuje
            prywatnie w Profeminie na Okopowej. Prowadził mi ciąże, a gdy bylo
            trzeba(ulozenie posladkowe)przeprowadził cesarke- w znieczuleniu
            zewnatrzoponowym----ZA FREE.POzniej przychodzil mnie badac na kazdym
            dyzuze, pomimo ze to nie byl juz jego oddzial. Super lekarz.
            Pozdrawiam
        • raspi21 Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 02.03.08, 22:00
          surmacz odpada, prowdził moja 2 ciążę i sie nie zorientowal że
          dziecko waży prwie 5 kg i musialam rodzić naturalnie, nie chcialo mu
          sie też zlecać badań , ktore sa konieczne. Pierwszą ciąźe prowadził
          suuuper dr. Kamiński z Jaczewskiego i glupia bylam, że nie poszlam
          znowu do niego, bo facet byl obowiązkowy ale na zimne dmuchal.
    • zuchatka Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 04.02.08, 19:13
      z czystym sumieniem polecam dr Skrzypczak-ordynator z ginekologii na
      lubartowskiej. przyjmuje prywatnie we wtorki i czwartki od 16tej na
      ksiezycowej. dzieki niej zaszlam w ciaze i mam zdrowa coreczke.
      inni lekarze kazali czekac i probowac-a jak sie przez 5 lat nie uda
      to "pomyslimy"...
    • mamo79 Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 23.02.08, 13:41
      Kochane a ja polecam dr Taczałę.Przyjmuje w Szpitalu na AL.Kraśnickich i
      prywatnie we wtorki i czwartki na ul. Ułanów 25.Świetny fachowiec i co
      najważniejsze dobry człowiek.Prowadził moją ciążę i chyba wiekszosc moich
      koleżanek do niego chodzi.Bardzo mi pomógł kiedy miałam problemy
      poporodowe.Słuzę telefonem
    • belkaa_79 Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 25.02.08, 14:42
      Ja polecam dr Mazurka z Al. Kraśnickich, świetny fachowiec, wyluzowany, z
      poczuciem humoru ale kompetentny, przyjmuje w Top Medicalu i w gabinecie
      prywatnym na Jana Sawy.Prowadził moją ciąże i przyjmował poród.
      • joasia83m Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 17.03.08, 16:51
        a ja niestety nie ://
    • mi_lamaj Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 17.03.08, 14:25
      Kraśnickie- Mazurek , Taczała, Chołubek przyjmują w przyszpitalnej i mają
      prywatne gabinety

      Staszica- Robak (Luxmed), Krzyżanowski (Luxmed)obaj świetni, bardzo zorientowani
      na pacjenta, skrupulatni i do tego przemili:)
    • beacia56 Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 11.05.08, 21:10
      ze Staszica prof. Kwaśniewska
    • emka001 Dr. Błażukiewicz 12.05.08, 23:59
      BEZ DWÓCH ZDAŃ!!!!!
      przyjmuje na Kraśnickich w szpitalu i prywatnie na Jana Sawy.
      Prowadził ciążę, przyjmował poród....mogę zachwalać godzinami!!!!
    • alexandra4622 Re: dobry gin.położnik, kto mógłby polecić? 20.05.08, 15:23
      Zdecydowanie dr Jacek Robak przemiły, bardzo dobry fachowiec. Od 20 tyg moją ciąze wysokiego ryzyka doprowadził szczesliwie do 38 tygodnia:) POLECAM

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka