Dodaj do ulubionych

Czy Lublin będzie jak Hollywood?

06.04.08, 21:16
plenery są istotnie genialne da się krecic niemal wszystko od
czasów średniowiecza po wiek XIX...
nie ma mozliwości by krecić tu obrazy pokazujące zadbane misto lub
nowoczesność - ale te da się nakrecic w pobliskim Świdniku...
na pewno nie przeszkodza filmowcom chałasy samolotów, ani odgłos
pracy jakichś fabryk...
jeeśli chodzi o ruch to tez nie ma problemu w zasadzie mamy tu i tak
paraliż komunikacyjny...
trzy osoby i ile?
no marne 500 tys złotych budżetu...
tylko 6 razy wiecej niż Łątka wydaje na piwo...
hmm a najważniesze że stan miasta się nie zmieni tak długo jak
długo "dbać" o nie bedą Krawczyk i Łątka...
jako plener scen na wysypisku odpadków proponuję lubelską ulicę
Sokolniki:
www.youtube.com/watch?v=pq6Vq7Aa6c4
inne ciekawe plenery wrzucę na You Tube wkrótce...
i cóz Hollywood to chyba jednak nie ale może Damnedtown?
Obserwuj wątek
    • leniak Zrobimy dla was wszystko? 06.04.08, 21:18
      a jeszcze wiecej dla siebie...
    • Gość: jacek Re: Czy Lublin będzie jak Hollywood? IP: *.lublin.mm.pl 06.04.08, 21:40
      a już myślałem że Żydów będą ściągać...
    • Gość: das_spiel_ist_aus czy lublin będzie jak hollywood? IP: *.adsl.alicedsl.de 07.04.08, 06:48
      ale napewno nie bedzie tam(w lublinie) brakowalo psychicznie chorych takich jak spielberg & co,a nawet mozna powiedziec,ze w tym wyprzedzicie ich..hahahahahaha
    • leniak pomijajac śmiesznych panów K Ł pogadajmy powaznie 07.04.08, 08:56
      Lublin jako miasto filmowe to pomysł bardzo dobry...
      przydałoby sie zadbać o stosowna infrastrukture tak by Lublin nie
      ograniczał się do miejsca plenerowego...
      przy tragicznym stanie miasta raczej negatywnie oceniałbym pomysł
      dofinansowywaniea produkcji filmowej - to bedzie razić - z jednej
      strony ludzie mieszkajacy w XIX warunkach - z drugiej Łatka
      dofinansowujacy jakiś sitcom...
      nie mniej nie znaczy to ze miasto nie może sie starac o filmowców...
      wciąż rozmawiamy o Akademii Polsko-Ukraińskiej...
      jakiś czas temu proponowałem by uczelnia ta miała profil
      artystyczny...
      sztuka stosunkowo łatwo łączy - nadaje się do budowania mostów i
      zblizania narodów...
      wyobraźmy wiec sobie że w Lublinie powstaje wydział filmowy...
      że powstaje infrastruktura w postaci studiów filmowych (hal takich a
      nie kierunku)...
      że staramy się sciagac do strefy ekonomicznej firmy zajmujace się
      obsługa filmów - np. firmy zajmujące sie tworzeniem komputerowych
      efektów specjalnych...
      ...
      wyobraźnie to jest fajna rzecz...
      zatem namawiam poużywajmy jej nieco...
      • Gość: das_spiel_ist_aus urszula_stras_adamczyk IP: *.adsl.alicedsl.de 07.04.08, 12:12
        tu podaje elektroniczny adres ktory jest naszym koniem trojanskim.

        stras-adamczyk@web.de /a male niescislosci to podane w ankiecie przez syna ktory zle mowi i pisze po polsku imie zle imie matki wpisal zle imie matki urzula(powinno byc urszula) i pominal pierwszy czlon nazwiska(stras) a wpisal adamczyk/

        i o tym mozemy pogadac.
        • Gość: das_spiel_ist_aus Re: urszula_stras_adamczyk i co google na to? IP: *.adsl.alicedsl.de 07.04.08, 12:20
          adres urszuli stras adamczyk ......stras-adamczyk@web.de

          a w ankiecie podano imie:urzula/powinno byc urszula/ i nie podano pierwszego czlonu nazwiska/stras/ zapisujac tylko adamczyk
        • leniak wiecej światła o czym chcesz gadać? 07.04.08, 12:22
          bo nie rozumiem...
    • Gość: Maks Lublin jest cały zasprejowany, nadaje się jak nic IP: 62.233.130.* 07.04.08, 12:06
      Lublin jest cały zasprejowany, nadaje się jak nic do nagrania scen z
      miasta opuszczonego przez policję i straż miejską.
      • Gość: jacek Re: Lublin jest cały zasprejowany, nadaje się jak IP: *.lublin.mm.pl 07.04.08, 12:15
        bo to nie miasto aniołów tylko miasto matołów.
    • Gość: gosc z wlkp Czy Lublin będzie jak Hollywood? IP: *.icpnet.pl 07.04.08, 12:29
      Lublin jako miasto Filmowe popieram Remontowac stare miasto budowac
      infraktusture zwiekszyc bezpieczenstwo miasta,graficiarzy odsunac na
      obrzeza.
    • Gość: das_spiel_ist_aus no i co niedouczone agenciny. IP: *.adsl.alicedsl.de 07.04.08, 13:20
      popatrzcie sobie na siebie,a jak macie chociaz resztki honoru to strzelcie sobie w leb..
      przeciez napisalem:na kogo wypadnie na tego bec.
      • Gość: olag Re: no i co niedouczone agenciny. IP: *.2-66-87.adsl-static.isp.belgacom.be 07.04.08, 15:54
        Super sprawa! Powodzenia!
    • wampir-wampir Re: Czy Lublin będzie jak Hollywood? 07.04.08, 16:04
      Chyba jednak dying town :-(((
      • wampir-wampir Re: Czy Lublin będzie jak Hollywood? 07.04.08, 16:05
        To odpowiedź na damned town, sorry tak się wkleiło...
        • leniak no tak... 07.04.08, 17:29
          Szlachetny Lublinie
          twe imię zasłynie
          w tej oto godzinie
          kiedy już przeminiesz
          kiedy Krawczyk z Łątkiem
          nad każdym zakątkiem
          wraz z Mącik Elżbietą
          rozprowadzą beton...
    • Gość: jacek Lublin - horybrud w mieście matołów IP: *.lublin.mm.pl 07.04.08, 17:52
      ale może i nie. mam nadzieję że nie.
    • indiced.spaces.live.com Czy Lublin będzie jak Hollywood? 08.04.08, 00:00
      Miód na serce me leją obolałe...
      gdzie będę mógł zamówić takie jedno DVD...dzieciom pokazać....
    • japolan Jak "czeski film" 08.04.08, 00:26
      Dobry wieczór,

      To się nawet zgadza:
      Promocja Lublina od dłuższego czasu przypomina "czeski film".

      Artyści!
      Jeśli jakiś koleś z ratusza "rozbije bank" kartą kredytową, to "czepialskim recenzentom" będzie mógł powiedzieć, że nie znają się na "wielkiej sztuce".

      "Detrminatora" oglądałem z determinacją i zastanowieniem nad tym, jaki cel mieli Rezyser i Producent w wybraniu akurat Lublina na miejsce akcji tegoż filmu. Sceny ratuszowe były niesamowite.
      Czy "ratuszowcy" zgodziliby się na udostępnienie gabinetu Prezydenta Miasta Lublin, gdyby wiedzieli, w jakim świetle postawiony jest w filmie prezydent "filmowego" miasta i jakie sceny będą rozgrywać się w prezydenckim gabinecie?

      A może tak "ratuszowcy" będą reklamować Lublin hasłem:
      "Lublin - idealny plan filmów gangsterskich i mafijnych."
      Tylko co zrobią, jeśli (niektórzy) widzowie uznają fikcję filmową za lubelską rzeczywistość?

      Scenarzyści mogliby - nawet "żywcem" - ściągać dialogi z protokółów Rady Miejskiej. Z okresu przewodniczenia pewnej pani: szczególnie jako dialogi w scenariuszach komediowych. Niektóre sceny są takie, że nawet kabareciarze "wysiadają" na "stacji Lublin".

      Z poważaniem,
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka