drdr2
02.06.08, 20:20
pierdu pierdu pani Mroczkowska. Akurat jakiś pracownik z
Krakowskiego ruszy tyłek i wyniesie listy. Akurat będzie potrafił. I
akurat na emerytach wam zależy. Na emerytach to zależy listonoszom
bo dostają końcówki, a wy decydenci pocztowi macie wszystkich
klientów w du.pie. Poza tym to Ci nie strajkujący wyniosą albo część
się opóźni i tyle. Wiem że każdy rzecznik bywa cynicznym kłamcą ale
Pani w tym się czuje jak ryba w wodzie.