Dodaj do ulubionych

Koncert Możdżer

14.11.09, 23:34
12 grudnia o godzinie 19 w Filharmonii Łódzkiej odbędzie się koncert Możdżer
dla GAJUSZA.

Więcej informacji na stronie www.gajusz.org.pl/mozdzer

Ja idę:)
Obserwuj wątek
    • carpatia Re: Koncert Możdżer 12.12.09, 22:38
      byłam...lubię jego muzykę, więc jak tylko jest w Łodzi okazja to się
      wybieram:) bardzo mi się podobało...szczególnie Imagine...i motyw z
      filmu Polskie drogi...ale cała reszta jak najbardziej też...jego
      własne kompozycje i Chopin a`la Możdżer :) pozdrawiam i polecam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka