fokka2000 14.11.09, 23:34 12 grudnia o godzinie 19 w Filharmonii Łódzkiej odbędzie się koncert Możdżer dla GAJUSZA. Więcej informacji na stronie www.gajusz.org.pl/mozdzer Ja idę:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
carpatia Re: Koncert Możdżer 12.12.09, 22:38 byłam...lubię jego muzykę, więc jak tylko jest w Łodzi okazja to się wybieram:) bardzo mi się podobało...szczególnie Imagine...i motyw z filmu Polskie drogi...ale cała reszta jak najbardziej też...jego własne kompozycje i Chopin a`la Możdżer :) pozdrawiam i polecam Odpowiedz Link Zgłoś