Dodaj do ulubionych

dodatki do GW

08.02.04, 16:21
czy wy też wczoraj zamiast "Wysokich obcasów" dostaliście jakiś Poradnik
domowy z listopada 2003 ??
Obserwuj wątek
    • zamek Re: dodatki do GW 08.02.04, 16:24
      Nie pamiętam, czy on był "zamiast", ale z pewnością dostałem. Ponieważ i tak
      przenumeruję PD, więc serdecznie namawiam PT Redachtórów Odpowiedzialnych do
      niodpłatnego przekazania niesprzedanych numerów bibliotekom, domom opieki,
      szpitalom, względnie punktom utylizacji maqlatury. Ja dziękuję, nie chcę.
      • marjory_m Re: dodatki do GW 08.02.04, 16:30
        no właśnie facet z kiosku powiedział że "zamiast" i że WO nie dostał wcale.
        nie podoba mi się to...
        • teufel Re: dodatki do GW 08.02.04, 16:58
          Orąbał Cię. W WO była próbka szamponu d włosów to se wziął. Mnie kiedyś
          chcieli orąbali na mapę Polski. Mieli pecha, bo akurat musiałem kupić 2
          egzemplarz. Wróciłem do "swojego" kiosku. Opierdzieliłem ich, oddali mi i od
          tamtej pory tam nie kupuję.
      • zusmann Re: dodatki do GW 08.02.04, 17:13
        zamek napisał:

        > Ponieważ i tak przenumeruję PD, więc...

        Przenumeruj, przenumeruj. Najlepiej na 2004 to marjory będzie miała nowy
        numer ;-)
    • teufel Re: dodatki do GW 08.02.04, 16:25
      Ja miałem i PD i WO.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka