marjory_m 08.02.04, 16:21 czy wy też wczoraj zamiast "Wysokich obcasów" dostaliście jakiś Poradnik domowy z listopada 2003 ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zamek Re: dodatki do GW 08.02.04, 16:24 Nie pamiętam, czy on był "zamiast", ale z pewnością dostałem. Ponieważ i tak przenumeruję PD, więc serdecznie namawiam PT Redachtórów Odpowiedzialnych do niodpłatnego przekazania niesprzedanych numerów bibliotekom, domom opieki, szpitalom, względnie punktom utylizacji maqlatury. Ja dziękuję, nie chcę. Odpowiedz Link Zgłoś
marjory_m Re: dodatki do GW 08.02.04, 16:30 no właśnie facet z kiosku powiedział że "zamiast" i że WO nie dostał wcale. nie podoba mi się to... Odpowiedz Link Zgłoś
teufel Re: dodatki do GW 08.02.04, 16:58 Orąbał Cię. W WO była próbka szamponu d włosów to se wziął. Mnie kiedyś chcieli orąbali na mapę Polski. Mieli pecha, bo akurat musiałem kupić 2 egzemplarz. Wróciłem do "swojego" kiosku. Opierdzieliłem ich, oddali mi i od tamtej pory tam nie kupuję. Odpowiedz Link Zgłoś
zusmann Re: dodatki do GW 08.02.04, 17:13 zamek napisał: > Ponieważ i tak przenumeruję PD, więc... Przenumeruj, przenumeruj. Najlepiej na 2004 to marjory będzie miała nowy numer ;-) Odpowiedz Link Zgłoś