Dodaj do ulubionych

XXIV LO Łódź

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.11, 14:31
Co sądzicie o XXIV LO? Interesuje mnie szczególnie klasa 1B (biologiczno-fizyczno-chemiczna).
Obserwuj wątek
  • Gość: Anonim Re: XXIV LO Łódź IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.14, 20:42
   Bardzo nie polecam tej szkoły, zwłaszcza w obecnym czasie. Z pracy usunięto nauczycieli, którzy uczyli z pasją. O pomstę do nieba woła nauczanie biologii w tej szkole, bo obecna nauczycielka bazuje na opinii z przed 15 lat. Dyrekcja szkoły całkowicie nie nadaje się na stanowisko. A i kulturą obie Panie nie grzeszą. To szkoła która zatraciła swoje wartości i czym uczeń jest bardziej ambitny tym bardziej mu jest utrudniane dążenie do celów. Warto wspomnieć o języku niemieckim, na który jest narzucony zbyt duży naciska, zwłaszcza w klasie maturalnej kiedy uczniowie powinni być skupieni na przygotowaniach do zdania matury z wybranych przedmiotów. Z tych powodów odradzam stanowczo XXIV LO, a zwłaszcza klasy o profilu z rozszerzoną biologią.
  • tujacek Re: XXIV LO Łódź 20.06.15, 22:53
   I tak oto jeden nieudaczny maturzysta, który został przyłapany na kopiowaniu cudzych wyników do "swojej" pracy na Olimpiadę Biologiczną usiłuje mścić się na swojej byłej szkole :( Tak się kończy litowanie nad nieudacznikiem! Ale nauczyciele są niepoprawnie wyrozumiali!!! A przecież to był pełnoletni człowiek, może trzeba było podać go do prokuratury??? No cóż, w XXIVLO tak nie robią.
   Sięgajcie do niezależnych źródeł,np. EWD!
  • Gość: firemistress Re: XXIV LO Łódź IP: *.toya.net.pl 19.06.16, 11:23
   Witam wszystkich,
   kończyłam tę szkołę, jednak poza panią Marią od historii oraz panią Rozentryt (od niemieckiego) nie można było liczyć na "światłe postrzeganie" przez któregokolwiek z pozostałych nauczycieli. Zabijali indywidualizm, uczniowie nie byli rozumiani. Opinie były narzucane. Negatywnie wspominam wydarzenia z tamtego okresu (do tej pory). Nigdzie indziej nie spotkałam się z podobnym traktowaniem. Szczególnie nie polecam polonistki, pani Anny- wyjątkowo pozbawiona światłości.
  • Gość: Joanna Re: XXIV LO Łódź IP: *.toya.net.pl 04.05.17, 10:44
   Napiszę bardzo szczerze: w klasie maturalnej straciłam ojca, wyprowadziłam się z domu. Było mi bardzo ciężko. NIE MIAŁAM ŻADNEGO WSPARCIA, ani ze strony wychowawcy.
   W mojej klasie była pewna Ania, która uważała się za lepszą od innych tylko dlatego, że jej matka stawała na głowie, by zapewnić jej zdaną maturę. Ania, nie mając pojęcia o niczym, nie ucząc się absolutnie nigdy, kolekcjonując katalogi o urodzie zdała maturę na 4kę. Jak się ma mamusię, któtra nadrabia braki w wychowaniu własnego dziecka nawet taki tłuk, w tak prestiżowej szkole mógł zdać maturę lepiej od większości cięzko i uczciwie pracujących osób.
   Bardzo przykre i żenujące, WIDZIELI TO WSZYSCY.
   Szkoła nauczyła mnie, że pieniądze i układy są ważniejsze od prawdziwych wartości.
  • mil-ka5 Re: XXIV LO Łódź 05.05.17, 10:32
   Ja też napiszę bardzo szczerze : własnie mija 40 lat od matury w 24 LO. Jestem dumna,że ukończyłam tę szkołę. Dała mi bardzo dużo, podobnie jak ówcześni profesorowie. Niezapomniana atmosfera ale i też ogromne ambicje nauczycieli, żeby rozbudzić w nas prawdziwe talenty a wyjątkowo uzdolnionych ukierunkować. Dziś wielu absolwentów mojego Liceum to wyjątkowe osoby, gdyż szkoła dobrze przygotowała zarówno do studiów jak i życia zawodowego. Pozdrawiam aktualnych profesorów !!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka