Dodaj do ulubionych

Rusza Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka. ...

IP: *.speed.planet.nl 15.09.11, 18:05
Jedzcie tylko "oryginalne" tabsy z logo +RM+ ;)
Obserwuj wątek
    • kapitan_marchewa Re: Rusza Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka 15.09.11, 18:10
      "Dzięki nim rozeznajemy, jaka jest wola boża.."

      Ksiądz Misiak powinien był powiedzieć "rozkminiamy" ;-)
      • Gość: Ojciec Dyrektor. Re: Rusza Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka IP: *.speed.planet.nl 15.09.11, 18:15
        młody PR-owiec po czarnej stronie mocy - "wyrobi Się" ;)
      • asmok6 Re: Rusza Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka 16.09.11, 09:45
        kapitan_marchewa napisał:

        > "Dzięki nim rozeznajemy, jaka jest wola boża.."
        >

        O właśnie. Ten Misiak to jakiś sekciarz. Wolę bożą to Jezus już objawił pokazując swój stosunek do imprez. Zmienił wodę w wino gdy zabrakło alkoholu.
        Trochę się to kłóci z pomysłem Misiaka. Jeśli Misiak uważa że wie lepiej od Jezusa jaka jest wola boża to mógłby przynajmniej inaczej to nazwać. Bo tak jak teraz jest lekko absurdalnie.

        • wirusx Re: Rusza Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka 16.09.11, 10:58
          rozeznajemy, jaka jest wola boża i czego Bóg od nas chce - mówi i ogłasza nowy pomysł.
          ------------------
          Bóg od was chce, żebyście przestali robić obciach, Misiak.... i nie chlali tyle mszalnego!
    • Gość: eso Rusza Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka. ... IP: *.adsl.inetia.pl 15.09.11, 18:10
      Spowiedź w czasie tańca? Już widzę spowiedników spowiadających młodych chłopców w wolnym tańcu... ;)
    • Gość: gość Rusza Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka. ... IP: *.icpnet.pl 15.09.11, 18:11
      "dobre rzeczy - żłobek i klub fitness"
      Brzmi absurdalnie.
    • Gość: michu Ale kim xionc Misiak jest żeby oceniać która IP: *.toya.net.pl 15.09.11, 18:27
      muzyka jest dobra?! Od tego chyba jest Ktoś o szereg instancji Wyżej.. W ogóle wypowiedzi wydają się prymitywne i małostkowe. Nie oceniajcie bo sami będzie ocenieni!
    • Gość: Pątniczka Rusza Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka. ... IP: *.4web.pl 15.09.11, 18:39
      Poznałam ks. Misiaka i miałam przyjemność posłuchać na żywo tego co mówi i i w jaki sposób działa, wspaniały młody człowiek pełen wiary i autentyczny w tym co robi. Proszę nie krytykujcie tego przedsięwzięcia tylko dlatego, że organizuje coś "czarny". Pozdrowienia dla ks. Misiaka i gorąco zachęcam młodych by uwierzyli, że ewangelizacja może mieć miejsce w dowolnym miejscu na ziemi- również na dyskotece.
      • Gość: zdzich Re: Rusza Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.11, 18:47
        To czemu ewangelii nie może być w techno?
        • Gość: r. Re: Rusza Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka IP: *.4web.pl 15.09.11, 21:35
          ,,Jeśli Twoje dziecko słucha techno wiedz, że coś się dzieje''

          :>
      • asmok6 Re: Rusza Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka 16.09.11, 09:47
        Gość portalu: Pątniczka napisał(a):

        > Poznałam ks. Misiaka i miałam przyjemność posłuchać na żywo tego co mówi i i w
        > jaki sposób działa, wspaniały młody człowiek pełen wiary i autentyczny w tym co
        > robi. Proszę nie krytykujcie tego przedsięwzięcia tylko dlatego, że organizuj
        > e coś "czarny". Pozdrowienia dla ks. Misiaka i gorąco zachęcam młodych by uwie
        > rzyli, że ewangelizacja może mieć miejsce w dowolnym miejscu na ziemi- również
        > na dyskotece.

        Dlaczego uważasz że to coś ma cokolwiek wspólnego z ewngelizacją? Ewangelie przedstawiają pozytywny stosunek do alkoholu i imprez a Misiak negatywny.

    • Gość: ??? Czt wstęp od lat 18 ??? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.09.11, 18:49
      Rozumiem, że "KOŚCIÓŁ" jako dobry przykład wychowania młodzieży, zaprasza na nocne dyskoteki młodzież już dorosłą od 18 roku życia???
      A z tego co wiem na takie IMPRY chodzą dużo młodsze nastolatki...
      Bo jak dyskoteki są organizowane w szkołach, zazwyczaj rodzice muszą wyrazić zgodę na pobyt na nich dziecka, a i trwają maksymalnie do 21!!!
      Czy księża ns swoich dyskotekach odpowiadają za nich??? Czy ponoszą odpowiedzialność za ich nocny powrót do domu???
      Czy ktoś się wypowie w tej sprawie???
    • marek503 najlepsze sa panienki z bardzo dobrych domow 15.09.11, 19:02
      bo przeciez komu jak komu, lecz im rodzice wierzyc chca....

      a takie mozna wyrwac na podobnej imprezie. Do dziela panowie!!!
    • Gość: imek Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka. Bez al... IP: *.toya.net.pl 15.09.11, 19:11
      Ale przyjarać można?
      • Gość: Ojceic Dyrektor Re: Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka. Bez IP: *.speed.planet.nl 15.09.11, 19:30
        kadzidło... ;)
        • Gość: WN Re: Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka. Bez IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.09.11, 19:46
          BINGO!!
    • Gość: xxx lucyfer Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka. Bez al... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.11, 19:12
      w ramach potańcówek w kościele i obok proponuję występ i krótki występ zespołu BEHEMOT z Nergalem na czele.
    • Gość: bobo Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka. Bez al... IP: *.toya.net.pl 15.09.11, 19:43
      już widze która sie na trzeźwo wyspowiad w czasie tańca :-) polać winiucha i wszystko opowiedzą hahahah
    • Gość: koks Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka. Bez al... IP: *.toya.net.pl 15.09.11, 19:57
      Byle dzieci z tego nie było, bo z oaz świątobliwe panienki potrafią brzuchola przywieźć. No, na szczęście na dyskotece mniej czasu na oddawanie się chuci, więc może nie trzeba będzie na gwałt żenić gowniarzy albo szukać lekarza, który wyskrobie i po katolicku zapomni o całej sprawie. He, he. Dobrej zabawy. Czuwaj!
    • Gość: referendum golizna tez jakaś będzie ? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.09.11, 20:10
      W końcu Adam i Ewa latali na gołka
    • Gość: rafal Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka. Bez al... IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.09.11, 20:18
      Księża dają przykład na mszy, że bez picia winka nie ma niedzieli, bo przecież to święta krew Chrystusa, a teraz wymyślili abstynencję na imprezie całonocnej dla młodzieży, żałosne.

    • kcramsib Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka. Bez al... 15.09.11, 21:26
      Chrześcijanin tańczy, tańczy tańczy tańczy... a niech sobie tańczą - w sumie pomysł fajny.
    • Gość: CHN08 Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka. Bez al... IP: *.toya.net.pl 15.09.11, 23:46
      LOL odnosnie tej inicjatywy...
    • Gość: hihi można się osmieszać na różne sposoby IP: *.196.174.138.threembb.co.uk 16.09.11, 00:06
      ten jest dość wydumany ale na pewno skuteczny
    • Gość: łodzianin a czy będzie nienawiść, jak zwykle? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.11, 08:23
      Czy podczas dyskoteki pan ksiądz będzie sączył zwyczajową, katolicką nienawiść? Czy będzie mówił, że jeżeli ciąża może spowodować śmierć kobiety, to trudno - musi zdychać, bo takie jest jego katolickie widzimisię? Czy będzie mówił o tym, że rocznie wydajemy z naszych podatków 1,2 miliarda złotych na szerzenie katolickiego fanatyzmu w szkołach państwowych? Czy będzie mówił o skandalach pedofilskich w kościele i o tym, jak były papież był głuchy na tragedię milionów dzieci na całym świecie? Czy będzie mówił o tym, że używanie prezerwatyw, chroniące przed zakażeniem HIV, jest złe i że ludzie powinni raczej zdechnąć niż używać kondomów? Czy będzie mówił o tym, jak bardzo nienawidzie 2 milionów homoseksualnych Polaków? Czy wspomni o tym, że kościół ukradł od państwa, czyli od nas wszystkich, nieruchomości o rynkowej wartości kilku miliardów złotych? Czy zechce zagadnąć, że kobiety są za głupie, aby pracowac zawodowo i że są tylko zrogowaciałymi naroślami na macicach, przeznaczonymi tylko do dawania dupy, rodzenia, gotowania i usługiwania spasionym księżom?
      Jeśli tak, to chętnie wpadnę i posłucham, a nawet zatańczę salsę przy dźwiękach "Barki".
    • Gość: kobra Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka. Bez al... IP: *.bialystok.vectranet.pl 16.09.11, 09:21
      A molestowanka nie będzie-napewno????Nigdy nie zezwolę na takie imprezy swoim dzieciakom.....Za ogromne ryzyko zbeszczeszczenia dzieci.....
    • mineyko Chrystoteka, czyli katolicka potańcówka. Bez al... 16.09.11, 09:33
      Chłopacy trzeźwi, a dziewice w pasach cnoty!
      O bajo bongo, o bongo bal!!
    • asmok6 Jezus zmieniał wodę w wino 16.09.11, 09:53
      Poza tym najważniejszy obrzęd katolicki, eucharystia, jest oparty na słowach Jezusa o dzieleniu się chlebem i _winem_. Dość częste "wieczerze" uczniów Jezusa zawsze byly z alkoholem.

      To kpina z ewangeli nazywać imprezę bezalkoholową chrystoteką i w ogóle mieszać do tego boga.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka