Gość: praw Burki bez honoru.... przykro takie coś czytać. IP: 212.160.172.* 22.09.11, 09:42 I jak tu po takim czymś mieć jakikolwiek szacunek do tej służby, skoro oni są na jeden telefon od znajomego. NATYCHMIAST ZLIKWIDOWAĆ STRAŻ MIEJSKĄ - to jedyne wyjście, ta "służba" to wstyd i żenada, potwierdzają to sami komendanci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: from Stsetsin Re: Burki bez honoru.... przykro takie coś czytać IP: 212.14.63.* 22.09.11, 11:31 SM "szaleje" nie tylko w Łodzi... w Szczecinie można Szanowych Panów Strażników wynająć do szukania wolnych miejsc parkingowych :) Tekst linka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: strasznick Re: Burki bez honoru.... przykro takie coś czytać IP: *.seedbox.gr 22.09.11, 11:41 Mieszkancy tej gminy, w kórej zlikwidowano Strasz Miejską, mieli całkowitą rację. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gorszababcia Skandal w straży. Wicekomendant kazał zdjąć blo... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.11, 09:42 Lepiej aby komendant zostal na swoim stanowisku niż aby chirurdzy w ramach wdzięczności nie wzieli go w swije szregi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakim równi i równiejsi IP: *.toya.net.pl 22.09.11, 09:42 Okazało się, że nadal są równi i równiejsi. Że wystarczy jeden telefon do znajomego wicekomendanta ze straży miejskiej, by blokady z kół kilkunastu Bardzo Ważnych Lekarzy zniknęły. ps. "równi i równiejsi" - oto zasada rządzenia przez PO w całym kraju. Była Sawicka, był Miro i Sobiesiak, teraz ten przykład. Oby żyło się lepiej. Pamietacie ich hasło wyborcze? Ten komendant to podobno urlopowany długoterminowo funkcjonariusz ABW, a jego zastępca ten Krajewski to podobno jakiś nie do końca spełniony policjant. Teraz dają wyraz swojego talentu w Straży Miejskiej. Wstyd na całą Polskę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podatnik Bulanda. Meksyk Europy. IP: *.dynamic.chello.pl 22.09.11, 09:43 Po czymś takim cały ten szef straży wiejskiej powinien się podać do dymisji. Natychmiast. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Bulanda. Meksyk Europy. IP: *.aster.pl 22.09.11, 09:56 Trzeba mieć odpowiednich znajomków! A wtedy prawo i przepisy goowno znaczą! Zawsze tak było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Teżpodatnik Re: Bulanda. Meksyk Europy. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.11, 11:13 Ale przecież się nic nie stało. Wicekomendant (tfu!) pouczył tylko strażników jak powinni się zachować, żeby nie stwarzać zagrożenia cholowaniem i zakładaniem blokad. Szkoda że nie pouczał ich przy okazji studentów, ale lepiej późno niż wcale. Zastanawiające jest tylko jedno - skoro nic się nie stało i wszystko jest w porządku, wszyscy zrobili to co do nich należało, to dlaczego sprawa jest poddawana analizie, aby się już nie powtórzyła? Trochę to nielogiczne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: strasznick Re: Bulanda. Meksyk Europy. IP: *.seedbox.gr 22.09.11, 11:44 Pan wicekomendant ma Alzheimera i podejrzewa o to innych strażników. Anal-izuje, by nie zapomnieć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dfrd Skandal w straży. Wicekomendant kazał zdjąć blo... IP: *.aster.pl 22.09.11, 09:45 Co za kraj, ja pier.ole, trzeba stąd uciekać bo będzie jeszcze gorzej. Tutaj powinien polecieć komendant i jego zastępca co najmniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jejejej Re: Skandal w straży. Wicekomendant kazał zdjąć b IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.09.11, 11:44 Co za kraj gdzie nie potrafią poprawnie napisać: holowanie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fort1 barany sie strzyze a nie glaszcze IP: *.haye.cable.virginmedia.com 22.09.11, 09:45 To historyjka dla tych , ktorzy twierdza , ze w Polsce nie ma ukladow i jestesmy normalnym krajem. Choc tak naprawde to oni tez wiedza jak jest ale sami maja nadzieje dopchac sie do koryta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rav A gdzie prawo w podobno prawożądnej Polsce?? IP: *.adsl.inetia.pl 22.09.11, 09:46 Jesli tak to powołam sie na ten przypadek i gdy mnie ukarają oskarżę Państwo o dyskryminację!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
fort1 Barany sie strzyze a nie glaszcze. 22.09.11, 09:46 To historyjka dla tych , ktorzy twierdza , ze w Polsce nie ma ukladow i jestesmy normalnym krajem. Choc tak naprawde to oni tez wiedza jak jest ale sami maja nadzieje dopchac sie do koryta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stan. Skandal w straży. Wicekomendant kazał zdjąć blo... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.09.11, 09:46 Tak funkcjonuje cały Kraj!!! Odpowiedz Link Zgłoś
vald Skandal w straży. Wicekomendant kazał zdjąć blo... 22.09.11, 09:48 Jedno mnie tylko martwi. Wicekomendant. Co to za twór językowy? Czy naprawdę nie ma już na portalu Gazeta.pl ludzi, którzy mogą skorygować tego typu BYKI?!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Toni Skandal w straży. Wicekomendant kazał zdjąć blo... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.11, 09:50 Jezeli kongres taki wazny a chirurdzy zatracili zdolnosc przejscia z parkingu na obrady to trzeba bylo czasowo zmienic oznakowanie trawnika na "VIP Parking" inczej zachodzi podejrzenie, ze w Lodzi najwazniejsze jest nie prawo tylko "kto z kim pije". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzakarta Skandal w straży. Wicekomendant kazał zdjąć blo... IP: *.icpnet.pl 22.09.11, 09:53 Komendanci straży pod sąd! Jaka prezydent miasta - tacy i komendanci straży! Towarzystwo wzajemnej adoracji, "kolesie" typu Donek, Miro, Zbycho i Rycho! Wstyd i hańba! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Raf Skandal w straży. Wicekomendant kazał zdjąć blo... IP: 83.230.121.* 22.09.11, 09:53 Po pierwsze: dlaczego nie ma parkingów w wielkich miastach blisko centrów, Po drugie: jaki kmieć zaplanował konferencję nie zapewniając miejsca parkingowego dla wszystkich uczestników konferencji. Jeżeli było za malo tych miejsc - to winny organizator. W zaproszeniu powinno byc napisane, że ilość miejsc parkingowych ograniczona. Inna rzecz, że ludzie z kasą mają w dupie wszelkie przepisy i ograniczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dm Re: Skandal w straży. Wicekomendant kazał zdjąć b IP: 69.31.50.* 22.09.11, 09:53 konowały Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lodzwatch Już prawie dziesiąta, a jeszcze żadnej reakcji IP: *.toya.net.pl 22.09.11, 09:54 z UMŁ? Nie uwierzę, jeśli ten WC utrzyma się na stanowisku do południa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agent-Tomek agent Tomek w SM? IP: *.play-internet.pl 22.09.11, 09:55 PO się śmieje z agenta Tomka, a sami robią nie inaczej. Przecież pan Artur Krajewski to emerytowany policjant, który odszedł po 15 latach służby. Pracował w 1 komisariacie na śródmieściu. Nie napracował się więc. Potem w jakiś dziwny sposób został wiceszefem straży miejskiej. Zapewne dlatego, że był najlepszym kandydatem na to stanowisko buehehehehehehe. CBA ma zamiar zająć się tą sprawą czy Julia Pitera swoich nie rusza? Odpowiedz Link Zgłoś
wtyka82 Skandal w straży. Wicekomendant kazał zdjąć blo... 22.09.11, 09:55 Ten Z - ca K - nta Straży Miejskiej winien być natychmiast zwolniony przynosi wstyd dla całej formacji i tak mającej niskie notowania. To jest człowiek który boi się własnego Cienia !!!!!!!!! ŻADNA STRATA I ŻADEN POŻYTEK DLA TEJ FORMACJI........................ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: citter Lekarz w Lodzi to jak obelga IP: *.pools.arcor-ip.net 22.09.11, 09:56 co tam sie dzieje w tym miescie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Łódź, czyli Republika Kolesiów !!!!!!!!! IP: *.63.137.174.ip.caratnetworks.com 22.09.11, 09:56 Łódź, po prostu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: § Lekcja poszanowania prawa. IP: *.dip.t-dialin.net 22.09.11, 09:59 Przecież zdarzenie miało miejsce przed Wydziałem Prawa ! Czy wy nie rozumiecie, że była to poglądowa lekcja praworządności w PL ? Odpowiedz Link Zgłoś
nandik Re: Lekcja poszanowania prawa. 22.09.11, 10:25 Gość portalu: § napisał(a): > Przecież zdarzenie miało miejsce przed Wydziałem Prawa ! Czy wy nie rozumiecie > , że była to poglądowa lekcja praworządności w PL ? dobre... niezły oksymoron... zupełnie jak żywy trup... Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
mista_onanista proponuje, żeby strażnicy ujawnili w internecie da 22.09.11, 09:59 proponuje, żeby strażnicy ujawnili w internecie dane zablokowanych i potem odblokowanych samochodów (marki i nr rejestracyjne) oraz ich właścicieli - a my im te autka załatwimy, a do nich po prostu nie będziemy chodzić na wizyty - taki sposób na to chamstwo bym proponował Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kam Re: proponuje, żeby strażnicy ujawnili w internec IP: *.adsl.inetia.pl 22.09.11, 10:38 zżera zazdrość co? haha ty i tak nie pójdziesz do nich na wizytę, bo cię nie stać. idź się dalej onanizować w pokoju przed kompem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartek Re: proponuje, żeby strażnicy ujawnili w internec IP: 195.190.143.* 22.09.11, 13:35 ja też nie pójdę do takiego lekarza na wizytę... i mnie na to stać... co ty mysyślisz? pieniądze mają nie tylko egoiści którzy mają innych gdzieś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ull Re: Skandal w straży. Wicekomendant kazał zdjąć b IP: *.iwacom.net.pl 22.09.11, 10:00 "Doktorów" nie stać na zapłacenie za parkowanie na płatnym parkingu. To też dobre świadectwo dla tego środowiska świętych krów. Odpowiedz Link Zgłoś
bigkaraluch Skandal w straży. Wicekomendant kazał zdjąć blo... 22.09.11, 10:01 "Artur Krajewski, zastępca komendanta łódzkiej straży miejskiej" ---------------------------------------------------------------------------------- PO PROSTU QUTAS na zbity pysk z roboty + wysoka kara np. mandaciki za pojazdy doktorków Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 123 Re: Skandal w straży. Wicekomendant kazał zdjąć b IP: *.srv.volvo.com 22.09.11, 10:01 bo tu jest Polska i dopoki sie zna odpowiednich ludzi mozna robic co sie chce Odpowiedz Link Zgłoś