Gość: tom
IP: *.147.186.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
18.11.11, 20:02
Witam,
Co sądzicie o kursach maturalnych w tej szkole? Od stycznia chcę tam chodzić na intensywny kurs przygotowujący do matury z geografii (na poziomie rozszerzonym). Może ktoś z Was uczęszczał na te zajęcia i mógłby się podzielić ze mną swoimi doświadczeniami - poziom prowadzonych zajęć, prowadzący, jaka panuje atmosfera. Jednak najważniejsze jest to, czy ten kurs rzeczywiście pomógł Wam w zdaniu matury.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)