szprota Nieslusznie :P 04.07.04, 23:28 Bo to byl sarkazm ;) Zartuje. Naprawde, naprawde rulez. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b00g13 GRECJA!!!!!!! IP: 217.153.156.* 04.07.04, 23:37 ale szkoda mi Czechów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: micin Re: GRECJA!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.04, 00:41 Mnie też szkoda Czechów, ale byłam za Grekami. Nie, żebym była jakąś zagorzałą fanką futbolu, ale po prostu lubię trzymać kciuki za skromniejszą grupą, w której nie ma napuszonego i kompletnie nieuzasadnionego gwiazdorstwa. I trzymałam za nimi chociażby dlatego, że większość była przekonana, że Portugalia zostanie mistrzem. Portugalia sucks! A Figo jest do d... i udowodnił to w tych mistrzostwach niezbicie! Grecja rulez;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: McBlack Re: Grecja rulezzz :))) {nt} IP: *.pai.net.pl 05.07.04, 00:01 DAMN Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amrita Re: Grecja rulezzz :))) {nt} IP: 212.191.172.* 05.07.04, 11:29 a ja wolałam Portugalię. Mimo wszystko...[chlip] Odpowiedz Link Zgłoś
bartuch KOSMYK MA RACJE.... 05.07.04, 13:12 Nie to, zeby zawsze mial:-)))Ale tym razem ma w 136 procentach. Uwielbiam czytac komentarze typu.....ANTYFUTBOL, NIC NIE UMIEJA, PROSTAKI, CHAMY, SZCZESCIARZE... Zwlaszcza to ostatnie mnie bawi. Taaaaa....Dwa razy grali z portugalskimi chlopcami z tona zelu we wlosach. I dwa razy wygrali. Grali z mistrzami Europy i wygrali. Grali z Czechami. Fakt, to Czesi powinni wygrac, nawet im kibicowalem. Ale to Dellas trafil. Chciałbym, zeby nasza kadra umiala tak podwajac krycie, asekurowac, madrze faulowac. I miec takiego trenera. Takich dwoch stoperow. I normalnego bramkarza. A nie pana Ricardo, ktory niedlugo zamiast rekawic zdejmie moze bluze przed obrona karnego. EUROPA JEST GRECKA!!!!I chwala chlopakom za to!!! Odpowiedz Link Zgłoś