Dodaj do ulubionych

Grecja rulezzz :))) {nt}

04.07.04, 22:45

Obserwuj wątek
    • szprota Alez oczywiscie ze strasznie rulez :)/ ni! 04.07.04, 22:57

      • h8red Hmmm... wyczuwam ironię ;) [nołnoł] 04.07.04, 23:20

        • szprota Nieslusznie :P 04.07.04, 23:28
          Bo to byl sarkazm ;)

          Zartuje. Naprawde, naprawde rulez.
          • h8red No to gut, siem cieszem :))) [nono] 05.07.04, 09:19

    • Gość: b00g13 GRECJA!!!!!!! IP: 217.153.156.* 04.07.04, 23:37
      ale szkoda mi Czechów
      • Gość: micin Re: GRECJA!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.04, 00:41
        Mnie też szkoda Czechów, ale byłam za Grekami. Nie, żebym była jakąś zagorzałą
        fanką futbolu, ale po prostu lubię trzymać kciuki za skromniejszą grupą, w
        której nie ma napuszonego i kompletnie nieuzasadnionego gwiazdorstwa. I
        trzymałam za nimi chociażby dlatego, że większość była przekonana, że
        Portugalia zostanie mistrzem.
        Portugalia sucks!
        A Figo jest do d... i udowodnił to w tych mistrzostwach niezbicie!
        Grecja rulez;-)))
    • Gość: McBlack Re: Grecja rulezzz :))) {nt} IP: *.pai.net.pl 05.07.04, 00:01
      DAMN
    • Gość: amrita Re: Grecja rulezzz :))) {nt} IP: 212.191.172.* 05.07.04, 11:29
      a ja wolałam Portugalię. Mimo wszystko...[chlip]
    • bartuch KOSMYK MA RACJE.... 05.07.04, 13:12
      Nie to, zeby zawsze mial:-)))Ale tym razem ma w 136 procentach.
      Uwielbiam czytac komentarze typu.....ANTYFUTBOL, NIC NIE UMIEJA, PROSTAKI,
      CHAMY, SZCZESCIARZE...
      Zwlaszcza to ostatnie mnie bawi. Taaaaa....Dwa razy grali z portugalskimi
      chlopcami z tona zelu we wlosach. I dwa razy wygrali. Grali z mistrzami Europy
      i wygrali. Grali z Czechami. Fakt, to Czesi powinni wygrac, nawet im
      kibicowalem. Ale to Dellas trafil.
      Chciałbym, zeby nasza kadra umiala tak podwajac krycie, asekurowac, madrze
      faulowac. I miec takiego trenera. Takich dwoch stoperow. I normalnego
      bramkarza. A nie pana Ricardo, ktory niedlugo zamiast rekawic zdejmie moze
      bluze przed obrona karnego.
      EUROPA JEST GRECKA!!!!I chwala chlopakom za to!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka