Gość: łodzianin
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
03.11.12, 09:40
Pomysł bardzo dobry, szpitale wielospecjalistyczne o najwyższym poziomie referencyjności, takie jak WAM, Kopernik, Barlicki, nie powinny być od leczenia wyniszczonych, wiecznie pijanych lumpów. Może chociaż trochę odciąży to izby przyjęć i pozwoli na sprawniejsze funkcjonowanie i pomoc tym pacjentom, którym inne szpitale nie są w stanie zaproponować adekwatnego zaopatrzenia. Zastanawiam się tylko kto będzie chciał w tym Sonnenbergu pracować... I za jakie pieniądze? Bo za marną stawkę żaden lekarz ani pielęgniarka tam nie przyjdą.