zona_m 25.07.04, 15:51 Nie ma ktos czasem do sprzedania dzialajacego gramofonu??? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
podkan Re: Gramofon 25.08.04, 13:08 a może byc adapter bo mam cos takiego ale w komplecie z radiemi magnetofonem 2 - kasetowym oddam za symboliczną kwote Odpowiedz Link Zgłoś