25.07.04, 15:51
Nie ma ktos czasem do sprzedania dzialajacego gramofonu??? Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • ugo Re: Gramofon 27.07.04, 12:16
      Gramofon? A co to takiego? :PPPPPPPP
    • sluzbowo Re: Gramofon 12.08.04, 15:29
      Poszukaj na www.allegro.pl
    • podkan Re: Gramofon 25.08.04, 13:08
      a może byc adapter bo mam cos takiego ale w komplecie z radiemi magnetofonem 2 -
      kasetowym oddam za symboliczną kwote

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka