Dodaj do ulubionych

Arka Gdynia - Widzew 1:0

IP: 195.117.159.* 02.08.04, 14:29
Widzew ,oprocz jednej akcji na poczatku meczu,
nie pokazal w Gdyni nic godnego uwagi.
Bramkarz Kapsa nie ma racji - przed rzutem roznym, po ktorym Arka strzelila
gola, prawie wrzucil sobie pilke "za kolnierz" pod poprzeczke...
Arka zagrala bez rewelacji, aczkolwiek to + 5 tys. kibicow wystarczylo na
dawna legende polskiego futbolu...
Pozdrawiam.
KN
Obserwuj wątek
    • Gość: widzewiak Re: Arka Gdynia - Widzew 1:0 IP: *.eranet.pl 02.08.04, 17:53
      dzięki za krótką relacje z meczu, przed Widzewem jeszcze dużo pracy.
      to dopiero początek, wrócimy na salony:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka