Gość: kas IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 20.11.04, 09:32 Dlaczego do licha nie ma ani jednego zdjęcia!!!!!! Reporter zapomniał aparatu? To ASP ,miłoby było pstryknąć kilka!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj