11.01.05, 16:35
ciekawe, dlaczego Pan Admin nie kasuje spamu pt" UW 10%" wysłanego z serwera
tej partii - czyżby UW miała chody, których ja nie mam?
StefanDetko
nowamedia.w.interia.pl
Obserwuj wątek
    • gray Re: do Admina 11.01.05, 16:37

      jest dokładnie tak jak mówisz. idź szybko opisać to na swojej stronie.
      • stefandetko Re: do Admina 11.01.05, 16:40
        pozwole sobie Ciebie zacytować :)
        • gray Re: do Admina 11.01.05, 16:43

          to miło, że zapytałeś o pozwolenie :)
          • stefandetko Re: do Admina 11.01.05, 17:32
            przewiduję nawet honoraria - jak wiadomo katoprawica jest majętna :-)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka