stefandetko 11.01.05, 16:35 ciekawe, dlaczego Pan Admin nie kasuje spamu pt" UW 10%" wysłanego z serwera tej partii - czyżby UW miała chody, których ja nie mam? StefanDetko nowamedia.w.interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gray Re: do Admina 11.01.05, 16:37 jest dokładnie tak jak mówisz. idź szybko opisać to na swojej stronie. Odpowiedz Link Zgłoś
stefandetko Re: do Admina 11.01.05, 17:32 przewiduję nawet honoraria - jak wiadomo katoprawica jest majętna :-))) Odpowiedz Link Zgłoś