Dodaj do ulubionych

jakieś małe warszawskie powstanie w łodzi

16.01.05, 21:01
sugeruję. wróg do obstalunku, termin wystąpienia po konsultacjach z
tarociską podam niebawem. pozostaje; pieśń bitewną napisać, kasting na
sanitariuszki wykonać,butelki płynem wedle uznania napełnić, z matka się
pożegnać, bo z tydzien doma nie będziem- uwaga marginalna-przed ojcem czyny
bohaterskie przemilczeć. żołd będzie wypłacon po wszystkim, podle zasług,
neto - co zrozumiałe. po specyfikacje na sanitariuszkę mailować niezwłocznie.
pierwsze 3 zakwalifikowane chlebakami obdzielone będą...czujczyn
Obserwuj wątek
    • aard Bomba! 16.01.05, 21:14
      To szybko się z tą taocistką kontaktuj, bo primo: suszy mnie, secundo, muszę
      zdążyć krzynkę kupić :-D
    • Gość: i co ? Re: jakieś małe warszawskie powstanie w łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.05, 21:20
      już sie naśmialiście ? To siusiu i spać.
      • histeryx nie drwij. tu nic do smiechu nie ma 16.01.05, 21:23
    • cyber_moose Re: jakieś małe warszawskie powstanie w łodzi 16.01.05, 21:23
      juz z Galicyji ciągniem ku Wam z odsieczą!
      • histeryx odsieczą ? ale to ma być dział 16.01.05, 21:24
        • cyber_moose Re: odsieczą ? ale to ma być dział 16.01.05, 21:25
          możem dział przywlec ze sobom
      • histeryx odsiecz ? to przeca ma być ofensywna sprawa... 16.01.05, 21:27
        jak padniem to racę zapuścim.
        dyplomowany generał, albo choć kontradmirał rangę naszego czynu podniósłby swym
        udziałem. a i cel jakiś wznosły...
        • cyber_moose Re: odsiecz ? to przeca ma być ofensywna sprawa.. 16.01.05, 21:32
          będziem wyczekiwać znaku!
          pode miastem obóz założym. A i celu oczekiwac będziem.
          Jenerała mamy na stanie - jeno kobietom jest. Ale rządzi sie jako marszałek
          polowy
          • histeryx sexizm nam ci obcy 16.01.05, 21:48
            kobiałka w szarży przywódcy ? "łaj not" odpowiedzieli najemnicy w języku
            żadnej z 4 kultur.każdy mąz o pokój z anexem kuchennym dla siebie i branki
            niech zawalczy. to celny cel. 0d niego zaczniem
            • cyber_moose Re: sexizm nam ci obcy 16.01.05, 21:51
              a branek ileż brać mozna?
              • histeryx Galicja poddała sie Islamizacji ? 16.01.05, 22:00
                walka o pokój z anexem dla branki z mężem x ilość mężów/branek
                • cyber_moose Re: Galicja poddała sie Islamizacji ? 16.01.05, 22:13
                  im więcej, tym lepiej
              • szprota po jebnym krzyżyku dla każdego 16.01.05, 22:02
                uwaga na nierozstrzygnięte postulaty
    • Gość: John Cleese BOMBA SUPER KRĘCIMY! IP: *.pai.net.pl / 195.69.80.* 16.01.05, 22:28
      • histeryx nain! żadnego kręcenia... teraz będzie na poważnie 16.01.05, 22:31
        jesli nie My ( po kastingu rzecz jasna) to kto ? jesli nie teraz ( znaczy po z
        tarociską konsultacji) to kiedy ??? dość parodii. kopernik szepce " odwagi,
        odwagi"
        • cyber_moose to ja do koszar 16.01.05, 22:33
          Jenerał wzywa. A jemu się nie odmawia!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka