Dodaj do ulubionych

Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi

06.02.05, 22:03
Nie dajmy Go usunąć!!!
Obserwuj wątek
    • niebieski.kot Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:03
      nie, nie dajmy!
      • big_news Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:04
        Trzymajmy się razem!!!
        • niebieski.kot Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:04
          tak, tak, trzymajmy sie!
          • big_news Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:06
            Solidarność, Solidarność!!!
            • niebieski.kot Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:06
              hollydarnosc! hoolydarnosc!
              • big_news Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:08
                Chodźmy razem, chodźmy razem!!!
                • neochuan Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:09
                  już cienko!
              • dziad_borowy Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:09
                Cale Bory hollydaryzuja sie z ta sluszna inicjatywa.
                Jestesmy z Wami!!!
                Dzierżbór!!!
                • niebieski.kot Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:11
                  dzierżholly na pruzydenta!
                  • szprota korekta 06.02.05, 22:43
                    niebieski.kot napisała:

                    > dzierżholly na pRUzydenta!
                • big_news Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:13
                  Śmiało podnieśmy krwawe sztandary,
                  Jasną zielenią opaszmy skroń...!!!
                  • pawel-tasak Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:44
                    kochani!
                    • big_news Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:46
                      Wreszcie!!!
                      • pawel-tasak Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:47
                        kochani!

                        [cholera, co bylo dalej, zacialem sie... byly, zarzucze moja przemowke :P]
                        • big_news Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:49
                          Dalej jest:
                          Towarzysze!
                          no teraz to Ci już poleci
                          • pawel-strzalka Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:50
                            oj, bez świntuszenia panowie!
                            • pawel-tasak Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:52
                              towarzysze!
                              bracia i siostry!
                              najdrozsi!
                              umilowani!
                              • big_news Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:54
                                Tak trzymać, tak trzymać!!! 356% normy!
    • neochuan paweł tasak [tylko który?] na admina!!! 06.02.05, 22:55
      Łodzi, rzecz jasna.
      z racji niewątpliwego talentu.
      • big_news huzzzzzia! na Adama Go!!! 06.02.05, 22:59
        byle nie Małysza
        • niebieski.kot na andrzeja 06.02.05, 23:03
          taka gołoleć by się zdała :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka