big_news 06.02.05, 22:03 Nie dajmy Go usunąć!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
big_news Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:04 Trzymajmy się razem!!! Odpowiedz Link Zgłoś
niebieski.kot Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:04 tak, tak, trzymajmy sie! Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:06 Solidarność, Solidarność!!! Odpowiedz Link Zgłoś
niebieski.kot Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:06 hollydarnosc! hoolydarnosc! Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:08 Chodźmy razem, chodźmy razem!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:09 Cale Bory hollydaryzuja sie z ta sluszna inicjatywa. Jestesmy z Wami!!! Dzierżbór!!! Odpowiedz Link Zgłoś
niebieski.kot Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:11 dzierżholly na pruzydenta! Odpowiedz Link Zgłoś
szprota korekta 06.02.05, 22:43 niebieski.kot napisała: > dzierżholly na pRUzydenta! Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:13 Śmiało podnieśmy krwawe sztandary, Jasną zielenią opaszmy skroń...!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-tasak Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:47 kochani! [cholera, co bylo dalej, zacialem sie... byly, zarzucze moja przemowke :P] Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:49 Dalej jest: Towarzysze! no teraz to Ci już poleci Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:50 oj, bez świntuszenia panowie! Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-tasak Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:52 towarzysze! bracia i siostry! najdrozsi! umilowani! Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Wątek o Pawle Tasaku z Łodzi 06.02.05, 22:54 Tak trzymać, tak trzymać!!! 356% normy! Odpowiedz Link Zgłoś
neochuan paweł tasak [tylko który?] na admina!!! 06.02.05, 22:55 Łodzi, rzecz jasna. z racji niewątpliwego talentu. Odpowiedz Link Zgłoś