Gość: kaha
IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl
02.06.02, 16:02
Witajcie
Przyznaję, nie byłam na spotkaniu, nie jestem kaflem, zatem zero uprawnień...
Ale czy faktycznie nie mogę obejrzeć zdjęć z Waszego spotkania??? Proszę o
informacje na ten temat, bo hubar sobek nie chce mi dać namiarów na zdjęcia
wykręcając się, że takie macie zasady.
:-P