Dodaj do ulubionych

Kaha ma pytanie

IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 02.06.02, 16:02
Witajcie
Przyznaję, nie byłam na spotkaniu, nie jestem kaflem, zatem zero uprawnień...
Ale czy faktycznie nie mogę obejrzeć zdjęć z Waszego spotkania??? Proszę o
informacje na ten temat, bo hubar sobek nie chce mi dać namiarów na zdjęcia
wykręcając się, że takie macie zasady.
:-P
Obserwuj wątek
    • Gość: Mlody Re: Kaha ma pytanie IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 02.06.02, 16:10
      Ja nie jestem kaflem(i nie bede), aard nie jest(i nie bedzie)......a na
      spotkaniu byli.
      Takie sa zasady prezes ma racje.
    • tulka Re: Kaha ma pytanie 02.06.02, 16:24
      Rzeczywiście, tak ustaliliśmy... Albo członkostwo w KFŁ, albo uczestnictwo w
      spotkaniu uprawnia do obejrzenia zdjęć.
      Czekamy na Ciebie na następnym spotkaniu :-)
    • hubar Re: Kaha ma pytanie 02.06.02, 17:20
      Sobek?? No dzięki. Dzięki za zrozumienie, może inni Cię przekonają, bo mnie nie
      chcesz jakoś zrozumieć.

      pozdrowy
      • Gość: kaha Re: Kaha ma pytanie IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 02.06.02, 18:30
        Ja rozumiem a może raczej przyjmuje do wiadomości bo wg mnie troche to jest
        pozbawione sensu. Ale rada starszych postanowiła....
        Zresztą jakoś przeżyję....
        hubar napisał(a):

        > Sobek?? No dzięki. Dzięki za zrozumienie, może inni Cię przekonają, bo mnie nie
        >
        > chcesz jakoś zrozumieć.
        >
        > pozdrowy

        • Gość: kasiaprim __________________________Cierpliwosci... IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 02.06.02, 18:34
          Mysmy sie juz kolejny raz integrowali...
          Bo nam sie to spodobalo...
          Planowane są następne integracje...
          A nawet bedziemy sie lansowac...
          A co???! Ha!
          Wtedy wpadnij.Damy Ci sie troche polansowac tez...
        • hubar Re: Kaha ma pytanie 02.06.02, 18:35
          Jaka znów rada? heh no powiedzmy że wiem o co ci chodzi. Ale postaw się na
          naszym miejscu. A może podasz jakiś adres strony na której są Twoje zdjęcia?

          pozdrowy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka