IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 13.07.02, 15:26
No dzisaj latal L410 i przylecial piekny FALCON chyba 900 na tureckich
numerach. Piekna maszyna przylecialo 6 osob plus 2 pilotow i stewardessa
Obserwuj wątek
    • Gość: kpiarz Re: Falcon IP: 213.25.169.* 14.07.02, 12:08
      O kurde!!! Duża rzecz!
      • Gość: marst Re: Falcon IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 17.07.02, 02:27
        No a jaka fajna
        • Gość: frodo Re: Falcon IP: 217.153.26.* 27.08.02, 20:56
          turecka stewka może już nie była najmłodsza ale i tak niezła laseczka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka