Gość: niezłodzi
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
04.06.05, 19:28
Nie chce mi się wierzyć, że to miasto jest takie straszne jak przedstawiają w
mediach... Kilka razy byłam w Łodzi i uważam, że wcale nie jest gorsza od
Poznania czy Wrocławia. Ma inna historię i dlatego nie ma tylu zabytkow, ale
jest naprawdę ciekawa! Mam wielu znajomych z Łodzi i są to fantastyczni ludzie.
Wkurza mnie to, że prawie nie słyszy sie dobrych informacji z Waszego miasta w
mediach :( jeśli już cos - to same katastrofy, morderstwa, pożary, bomby,
afery. A łódzka kultura?sztuka?nauka?
Moim zdaniem atmosfera wokoł Łodzi jest chora...
Pozdrawiam z Gdańska