Gość: najderka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.05, 15:40 Czy ktoś kto korzystał z basenu na Anilanie może podzielić się ze mna swoimi spostrzeżeniami. Czy warto iść, jak z czystością, czy mozna zabrać tam dwuletnie dziecko? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
violettas1 Re: basen Anilana 13.07.05, 16:04 czesc,jesli dziecko potafi plywac to jak najbardziej,ja bylam tydz.temu wlasnie z 2latkiem.brodzik jest ale..b.brudny.b.zimny.wkolo nie zdbany,pieski zalatwiaja tam swoje potrzeby i nikt tego nie sprzata,duzy natomiast basen ok.ale tylko dla umiejacych plywac w najplytszym miejscu 170cm.dla nas bylo ok.mozna poplywac ale juz z naszym mlodym byl problem bo choc wody sie wcale nie boi to nie mogl podreptac po dnie hi hi hi tak wiec my tam wiecej z mlodym nie pojdziemy bo to zadna ani dla nas ani dla niego atrakcja.ale jesli sama chcesz bez dziecka to polecam pozdrawiam pa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eop o boże .... IP: *.lodz-radogoszcz.sdi.tpnet.pl 13.07.05, 16:05 Kurde rozumiem że ludzie pytają się o czystość np. hoteli w Tunezji czy Egipcie do których np. kupili wycieczki za ciężkie peiniądze...a ta się pyta o basen na widzewie...rusz pupkę i się tam przejedź , a jak chcesz miec sterylną czystośc to w ogóle z domu nie wychodż tylko cały czas sprzątaj !!! Odpowiedz Link Zgłoś
violettas1 Re: o boże .... 13.07.05, 16:09 nie chodzi o sterylnosc ale wybacz zebym szla na basen z dzieckiem i patrzyla czy w kupe psia nie wlezie, mozy ty lubisz "bawic" sie w takim krajobrazie.pogratulowac!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e Re: o boże .... IP: *.lodz-radogoszcz.sdi.tpnet.pl 13.07.05, 16:18 kupa psia na betonie...hmmmm...na zamkniętym terenie basenowym.....hmmmm...pomyślmy... Wiem !!!!! to nie możliwe !!! Odpowiedz Link Zgłoś
violettas1 Re: o boże .... 13.07.05, 16:24 na trawniku przy brodziku i wuobraz sobie ze tam to ktos pilnuje i ma swgo psa.proste chyba ze nie dla ciebie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eop Re: o boże .... IP: *.lodz-radogoszcz.sdi.tpnet.pl 13.07.05, 16:53 TAM NE MA TRAWNIKA !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
violettas1 Re: o boże .... 13.07.05, 17:16 to ty chyba nie wiesz jak wyglada basen anilana,a wiesz wogole ze tam jest brodzik dlas dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: top Re: o boże .... IP: *.lodz-radogoszcz.sdi.tpnet.pl 13.07.05, 17:57 No to skoro ty tam byłas to po co zakładasz wątek w stylu "jak wygląda Anialana ???????????????? " Jeny!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
violettas1 Re: o boże .... 13.07.05, 18:14 Gość portalu: top napisał(a): > No to skoro ty tam byłas to po co zakładasz wątek w stylu "jak wygląda > Anialana ???????????????? " Jeny!!!!!!!!!!! trzeba dobrze czytac,ja go nie zalozylam tylko na niego odpisalam obejrzyj najpierw podpisy a potem dopiero wyrazaj swoja opinie!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
orientman Re: o boże .... 13.07.05, 16:35 Gość portalu: e napisał(a): > Wiem !!!!! to nie możliwe !!! pewnie, ze mozliwe.. "pies ogrodnika" - sam nie moze, to innym zasra.. Odpowiedz Link Zgłoś