Dodaj do ulubionych

basen Anilana

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.05, 15:40
Czy ktoś kto korzystał z basenu na Anilanie może podzielić się ze mna swoimi
spostrzeżeniami. Czy warto iść, jak z czystością, czy mozna zabrać tam
dwuletnie dziecko?
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • violettas1 Re: basen Anilana 13.07.05, 16:04
      czesc,jesli dziecko potafi plywac to jak najbardziej,ja bylam tydz.temu wlasnie
      z 2latkiem.brodzik jest ale..b.brudny.b.zimny.wkolo nie zdbany,pieski
      zalatwiaja tam swoje potrzeby i nikt tego nie sprzata,duzy natomiast basen
      ok.ale tylko dla umiejacych plywac w najplytszym miejscu 170cm.dla nas bylo
      ok.mozna poplywac ale juz z naszym mlodym byl problem bo choc wody sie wcale
      nie boi to nie mogl podreptac po dnie hi hi hi tak wiec my tam wiecej z mlodym
      nie pojdziemy bo to zadna ani dla nas ani dla niego atrakcja.ale jesli sama
      chcesz bez dziecka to polecam pozdrawiam pa
    • Gość: eop o boże .... IP: *.lodz-radogoszcz.sdi.tpnet.pl 13.07.05, 16:05
      Kurde rozumiem że ludzie pytają się o czystość np. hoteli w Tunezji czy Egipcie
      do których np. kupili wycieczki za ciężkie peiniądze...a ta się pyta o basen na
      widzewie...rusz pupkę i się tam przejedź , a jak chcesz miec sterylną czystośc
      to w ogóle z domu nie wychodż tylko cały czas sprzątaj !!!
      • violettas1 Re: o boże .... 13.07.05, 16:09
        nie chodzi o sterylnosc ale wybacz zebym szla na basen z dzieckiem i patrzyla
        czy w kupe psia nie wlezie, mozy ty lubisz "bawic" sie w takim
        krajobrazie.pogratulowac!!!!!!!!!!!
        • Gość: e Re: o boże .... IP: *.lodz-radogoszcz.sdi.tpnet.pl 13.07.05, 16:18
          kupa psia na betonie...hmmmm...na zamkniętym terenie
          basenowym.....hmmmm...pomyślmy...


          Wiem !!!!! to nie możliwe !!!
          • violettas1 Re: o boże .... 13.07.05, 16:24
            na trawniku przy brodziku
            i wuobraz sobie ze tam to ktos pilnuje i ma swgo psa.proste chyba ze nie dla
            ciebie
            • Gość: eop Re: o boże .... IP: *.lodz-radogoszcz.sdi.tpnet.pl 13.07.05, 16:53
              TAM NE MA TRAWNIKA !!!!!
              • violettas1 Re: o boże .... 13.07.05, 17:16
                to ty chyba nie wiesz jak wyglada basen anilana,a wiesz wogole ze tam jest
                brodzik dlas dzieci
                • Gość: top Re: o boże .... IP: *.lodz-radogoszcz.sdi.tpnet.pl 13.07.05, 17:57
                  No to skoro ty tam byłas to po co zakładasz wątek w stylu "jak wygląda
                  Anialana ???????????????? " Jeny!!!!!!!!!!!
                  • violettas1 Re: o boże .... 13.07.05, 18:14
                    Gość portalu: top napisał(a):

                    > No to skoro ty tam byłas to po co zakładasz wątek w stylu "jak wygląda
                    > Anialana ???????????????? " Jeny!!!!!!!!!!!
                    trzeba dobrze czytac,ja go nie zalozylam tylko na niego odpisalam obejrzyj
                    najpierw podpisy a potem dopiero wyrazaj swoja opinie!!!!!!!!!!!!!!!
          • orientman Re: o boże .... 13.07.05, 16:35
            Gość portalu: e napisał(a):

            > Wiem !!!!! to nie możliwe !!!

            pewnie, ze mozliwe.. "pies ogrodnika" - sam nie moze, to innym zasra..
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka