Gość: uklejka
IP: *.lodz.dialog.net.pl
27.08.05, 20:38
Byliśmy całą rodzinką na Lublinku, bo fajne tereny wokół lotniska, a poza tym
spodziewaliśmy się, że jak otwarcie nowego pasa, to z myślą o mieszkańcach
Łodzi, bo to w końcu oni będą latać. A tu... Wstyd i hańba. Wszystko
zamknięte i szczelnie obwarowane BORowcami i innymi takimi, oficjele, VIP-y a
dla pospólstwa wszystko pozamykane. Dla nich muzyka, atrakcje, a my tylko z
nosami przy siatce. Przecież można było Łodzian też zachęcić, a myślę, że w
naszej biednej Łodzi odzew byłby większy. A tak? Zbojkotuję loty z Łodzi,
skoro nasi włodarze nie potrafią wyjść naprzeciw klientowi. Polecę z Warszawy!