Dodaj do ulubionych

Rondo Solidarnosci

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 22:54
Witam...

Nie wiem, moze juz o tym bylo, jesli tak - przepraszam, ale na Rondzie Solidarnosci jest juz piekny pomnik i wisza na sygnalizatorach tabliczki - jedna "tradycyjna", a druga napisane znanym wszystkim krojem liter "Solidarnosc".

(ADO)
Obserwuj wątek
    • teufel Re: Rondo Solidarnosci 31.08.05, 22:56
      Czy ta tradycyjna to nie jest z MSI z Wawy??
      • Gość: ADO Re: Rondo Solidarnosci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 22:59
        hm...
        Kolor byl bodaj niebieski... i chyba literki biale...
        A czy made in Stolyca? w kazdym razie podobne :)

        (ADO)
        • yarro Re: Rondo Solidarnosci 31.08.05, 23:01
          Czyli juz wg nowego wzoru MSI.
    • Gość: belyall Re: Rondo Solidarnosci IP: *.toya.net.pl 01.09.05, 15:30
      Pieski już sikają na to drzewko, dziś widziałem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka