Gość: ADO
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
31.08.05, 22:54
Witam...
Nie wiem, moze juz o tym bylo, jesli tak - przepraszam, ale na Rondzie Solidarnosci jest juz piekny pomnik i wisza na sygnalizatorach tabliczki - jedna "tradycyjna", a druga napisane znanym wszystkim krojem liter "Solidarnosc".
(ADO)