Gość: barnaba
IP: *.lodz.msk.pl / 10.120.17.*
17.09.02, 19:24
Czytaliście?
www1.gazeta.pl/lodz/1,35136,1021351.html
Jeśli to prawda, to czas najwyższy. Korki były imponujące, a jezdnia pod
mostem nadawała się raczej dla samochodów terenowych. Żeby tak jeszcze
strzyżowanie Pabianicka-Włókniarzy...
pozdrawiam