Dodaj do ulubionych

_____________RATUJMY AMINĘ LAWAL !!!

IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 21.09.02, 11:48
Udalo sie nam uratowac Safiję.
Zróbmy to dla Aminy.
Pokazmy swiatu, ze barbarzynstwo szarijatu nie jest i nie bedzie tolerowane.
I ze nie ma miejsca dla rządów bezrozumnych dzikusow, ktorymi kieruja
bezwzględnosc i okrucienstwo skostnialych przepisow religinych.
Jesli tego nie zrobimy dzis, ta sama doktryna i religia, moze w nieco
zmienionej formie -moze dotknąc i nas.
Popatrzcie na Francje...
Uratujmy Aminę.
Wyslijcie list:
www.amnesty.org.pl/amina
Obserwuj wątek
    • grover Re: _____________RATUJMY AMINĘ LAWAL !!! 21.09.02, 12:45
      Ja już wczoraj wysłałem :)
    • podbijak NIECH GINIE ROZPUSTNICA PODŁA !!! 21.09.02, 17:01
      Gość portalu: kasiaprim napisał(a):

      > Udalo sie nam uratowac Safiję.
      > Zróbmy to dla Aminy.
      > Pokazmy swiatu, ze barbarzynstwo szarijatu nie jest i nie bedzie tolerowane.
      > I ze nie ma miejsca dla rządów bezrozumnych dzikusow, ktorymi kieruja
      > bezwzględnosc i okrucienstwo skostnialych przepisow religinych.
      > Jesli tego nie zrobimy dzis, ta sama doktryna i religia, moze w nieco
      > zmienionej formie -moze dotknąc i nas.
      > Popatrzcie na Francje...
      > Uratujmy Aminę.
      > Wyslijcie list:
      wariatka@koszerna.pl
      • Gość: kasiaprim Re: NIECH GINIE ROZPUSTNICA PODŁA !!! IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 21.09.02, 18:41
        podbijak napisała:

        > Gość portalu: kasiaprim napisał(a):
        > > Udalo sie nam uratowac Safiję.
        > > Zróbmy to dla Aminy.
        > > Pokazmy swiatu, ze barbarzynstwo szarijatu nie jest i nie bedzie tolerowane.
        > > I ze nie ma miejsca dla rządów bezrozumnych dzikusow, ktorymi kieruja
        > > bezwzględnosc i okrucienstwo skostnialych przepisow religinych.
        > > Jesli tego nie zrobimy dzis, ta sama doktryna i religia, moze w nieco
        > > zmienionej formie -moze dotknąc i nas.
        > > Popatrzcie na Francje...
        > > Uratujmy Aminę.
        > > Wyslijcie list:
        > wariatka@koszerna.pl

        Raz sie podpisujesz jako Podbijak , raz jako Wariatka@koszerna.pl.
        ZDECYDUJ SIE !
        Jesli nie potrafisz, to podpowiem , ze Wariatka bardziej do Ciebie pasuje...
        Z uklonami -K

        P.S.
        Najmilej dziekuje za odswiezenie tego watku. Bardzo mi pomogles a poza tym - to
        znacznie lepiej , jak o "świeżość" watku dbają dwie osoby niz gdyby miala robic
        to jedna.
        Czy możesz zrobic to jeszcze kilka razy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka