Gość: kasiaprim
IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl
21.09.02, 11:48
Udalo sie nam uratowac Safiję.
Zróbmy to dla Aminy.
Pokazmy swiatu, ze barbarzynstwo szarijatu nie jest i nie bedzie tolerowane.
I ze nie ma miejsca dla rządów bezrozumnych dzikusow, ktorymi kieruja
bezwzględnosc i okrucienstwo skostnialych przepisow religinych.
Jesli tego nie zrobimy dzis, ta sama doktryna i religia, moze w nieco
zmienionej formie -moze dotknąc i nas.
Popatrzcie na Francje...
Uratujmy Aminę.
Wyslijcie list:
www.amnesty.org.pl/amina