prawy
18.10.05, 21:35
Już za chwileczkę kolejny odcinek Magazynu Nowych Technologii - PERYSKOP.
Dziś w dziale FORUM rozmawiamy z Kasią o nicku-nie-do-wymówienia, o
podstawach działalności na FORUM.
Jeśli więc ktoś jeszcze czegoś nie wiem albo jest tu od niedawna to niech
słucha dziś uważnie.
Poza tym startujemy z działem MÓJ PIERWSZY KOMPUTER - na pierwszy ogień
goszczący w ubiegły piątek w Łodzi członkowie grupy Artrosis.
Zapraszam serdecznie.
Czekam oczywiście na Wasze opinie, maile i sugestie.
Grzegorz Frątczak
prawy@radiolodz.pl