Dodaj do ulubionych

PERYSKOP vol.2

18.10.05, 21:35
Już za chwileczkę kolejny odcinek Magazynu Nowych Technologii - PERYSKOP.
Dziś w dziale FORUM rozmawiamy z Kasią o nicku-nie-do-wymówienia, o
podstawach działalności na FORUM.
Jeśli więc ktoś jeszcze czegoś nie wiem albo jest tu od niedawna to niech
słucha dziś uważnie.
Poza tym startujemy z działem MÓJ PIERWSZY KOMPUTER - na pierwszy ogień
goszczący w ubiegły piątek w Łodzi członkowie grupy Artrosis.
Zapraszam serdecznie.
Czekam oczywiście na Wasze opinie, maile i sugestie.
Grzegorz Frątczak
prawy@radiolodz.pl
Obserwuj wątek
    • teufel Re: PERYSKOP vol.2 18.10.05, 21:41
      Dlaczego nie ma nikogo na czacie:>??
      (poza mną ofc)
      • anpio Re: PERYSKOP vol.2 18.10.05, 21:51
        ixtlilto czyli nick-nie-do-wymówienia ;-)
        • teufel Re: PERYSKOP vol.2 18.10.05, 21:53
          To było do przewidzenia:P

          BTW: Pozdrowienia:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka