Dodaj do ulubionych

Wypadek pod Rawą

IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 09.10.02, 16:56
Co za dureń! Wieśniak na drodze zagraża bezpieczeństwu swojemu i
innych, także jeśli jest za kierownicą swojego bolida marki
Wistula. Swoją drogą gdyby "gierkówka" była autostradą, do
takiego zdarzenia z pewnością by nie doszło.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka