cassani 02.12.05, 08:24 f1.and.pl/php/wiad_gen.php?id=2677 bardzo ładnie. gratulacje! moze będziemy jeździli na wyścigi F1? oby! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rozmowy_kontrolowane Re: Robert Kubica 02.12.05, 08:28 Brawo, Robert. Zawsze to jakieś pocieszenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Re: Robert Kubica IP: 217.60.98.* 02.12.05, 15:33 Jest cos prestizowego i snobistycznego w F1. Congratulations. Odpowiedz Link Zgłoś
huann Re: Robert Kubica 02.12.05, 15:35 skoro tak szybko jechał to już musiał wcześniej mieć mandat. Odpowiedz Link Zgłoś
cassani to patriota! 02.12.05, 15:38 jechał tak szybko bo Niemca gonił. LPRowiec! Odpowiedz Link Zgłoś
huann Re: to patriota! 02.12.05, 15:41 bo Prusaki szybko biegały i czy to ten co grał w zakładach Ursusa odpowiadając na pytanie: qvo vadis? a nie, to Henryk Brodaty był, ale zawsze żonę miał pobożną, zresztą Jadwigę. zawsze mi się myliły Piasty u Kołodzieju. ale niezłe szprychy w każdym razie były :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: No ?? Re: Robert Kubica IP: *.toya.net.pl 02.12.05, 17:11 A czemu ten wątek jest na Forum Łódź? Bo nie rozumiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: No ?? Re: Robert Kubica IP: *.toya.net.pl 02.12.05, 22:31 Brak odpowiedzi. Bo nikt nie potrafi odpowiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: No ?? Re: Robert Kubica IP: *.toya.net.pl 07.12.05, 00:15 Czy ktos odpowie na moje pytanie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: No ?? Re: Robert Kubica IP: *.toya.net.pl 08.12.05, 12:10 Gdzie ten cassani? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Robert Kubica IP: *.toya.net.pl 08.12.05, 12:14 hej od szukania cassaniego to ja tu jestem :) anka cassanka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 19:52 BRAWO ROBERT!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.forweb.pl 20.12.05, 19:52 sport.gazeta.pl/sport/1,65025,3075994.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 13:12 Re: Robert Kubica IP: *.forweb.pl 19.01.06, 13:12 sport.onet.pl/1232614,wiadomosci.html Odpowiedz Link Zgłoś