Dodaj do ulubionych

Robert Kubica

02.12.05, 08:24
f1.and.pl/php/wiad_gen.php?id=2677
bardzo ładnie. gratulacje!
moze będziemy jeździli na wyścigi F1? oby!
Obserwuj wątek
    • rozmowy_kontrolowane Re: Robert Kubica 02.12.05, 08:28
      Brawo, Robert.
      Zawsze to jakieś pocieszenie.
      • Gość: s Re: Robert Kubica IP: 217.60.98.* 02.12.05, 15:33
        Jest cos prestizowego i snobistycznego w F1. Congratulations.
        • huann Re: Robert Kubica 02.12.05, 15:35
          skoro tak szybko jechał to już musiał wcześniej mieć mandat.
          • cassani to patriota! 02.12.05, 15:38
            jechał tak szybko bo Niemca gonił. LPRowiec!
            • huann Re: to patriota! 02.12.05, 15:41
              bo Prusaki szybko biegały i czy to ten co grał w zakładach Ursusa odpowiadając
              na pytanie: qvo vadis?
              a nie, to Henryk Brodaty był, ale zawsze żonę miał pobożną, zresztą Jadwigę.
              zawsze mi się myliły Piasty u Kołodzieju.
              ale niezłe szprychy w każdym razie były :]
    • Gość: No ?? Re: Robert Kubica IP: *.toya.net.pl 02.12.05, 17:11
      A czemu ten wątek jest na Forum Łódź?

      Bo nie rozumiem.
      • Gość: No ?? Re: Robert Kubica IP: *.toya.net.pl 02.12.05, 22:31
        Brak odpowiedzi.

        Bo nikt nie potrafi odpowiedzieć.
      • Gość: No ?? Re: Robert Kubica IP: *.toya.net.pl 05.12.05, 10:16
        Cassani milczy
        • Gość: No ?? Re: Robert Kubica IP: *.toya.net.pl 07.12.05, 00:15
          Czy ktos odpowie na moje pytanie?
          • Gość: No ?? Re: Robert Kubica IP: *.toya.net.pl 08.12.05, 12:10
            Gdzie ten cassani?
            • Gość: anka Re: Robert Kubica IP: *.toya.net.pl 08.12.05, 12:14
              hej
              od szukania cassaniego to ja tu jestem :)

              anka cassanka
    • Gość: 19:52 BRAWO ROBERT!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.forweb.pl 20.12.05, 19:52
      sport.gazeta.pl/sport/1,65025,3075994.html
      • cassani bardzo ładnie 21.12.05, 08:50
        byle tak dalej
    • Gość: 13:12 Re: Robert Kubica IP: *.forweb.pl 19.01.06, 13:12
      sport.onet.pl/1232614,wiadomosci.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka