Dodaj do ulubionych

Pieniądze na Lublinek uratowane!

17.01.06, 20:50
test zaliczony. to ważny sprawdzian kompetencji władzy był...słowa przekute w
czyny.gratuluje i prosze o wiecej...
Obserwuj wątek
    • Gość: Aleczko Brawo Kropiwnicki i Grabarczyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.06, 20:54
      Wszyscy chwalimy prezydenta Kropiwnickiego, ale nie zapominajmy o pośle
      Grabarczyku! Chwała mu za to co robi jako jeden z niewielu dla Łodzi i
      regionu. I porównać z nim na przykład takiego Misztala... Ludzie zastanówcie
      się na kogo głosować bo wybory tuż tuż!

      A, i jeszcze Anita Błochowiak nieźle sobie radzi, no ale to już niestety nie
      moje sympatie (polityczne) ;)
      • profes79 Re: Brawo Kropiwnicki i Grabarczyk 17.01.06, 20:59
        Nie przepadam za Kropą, ale za to czego teraz z p. Grabarczykiem dokonał cześć mu i chwała. Oby częściej okazywał się tak skuteczny w działaniu.
        • Gość: nik Re: Brawo Kropiwnicki i Grabarczyk IP: *.eranet.pl 17.01.06, 22:15
          jak widac lodzkie lobby cos jeszce moze w Warszawce, proponuje aby Grabarczyk
          stanal na jego czele
    • avatary Kropiwnicki-Grabarczyk to skuteczny duet jest. 17.01.06, 20:54
      Będę im kibicował...
    • Gość: rwt Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.orange.pl 17.01.06, 20:58
      Zwracam uwagę na: "Jeśli budżet zostanie uchwalony"...
    • jasam Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! 17.01.06, 21:00
      Oby tylko reszta posłów chciała tak głosować.
      A nawet jeśli - to i tak jeszcze mogą część nie przekazać.

      Trzymajmy kciuki.
      pozdr.
    • Gość: gustavo Brawo dla Grabarczyka IP: *.toya.net.pl 17.01.06, 21:17
      Spójrzmy na to chłodniej. Gdyby nie poseł Grabarczyk, to prezydent Kropiwnicki
      nic by o niczym nie wiedział. Dobrze, że mamy kogoś, kto w sejmie pamięta o
      łódzkich sprawach.
    • Gość: Yankee Kropiwnicki to dziś potęga polityczna IP: *.toya.net.pl 17.01.06, 21:20
      Lotnisko nareszcie ruszy z kopyta.
    • Gość: jinx Re: skuteczna akcja IP: *.dsl.renocs.nvbell.net 17.01.06, 21:25
      nic tylko pogratulowac.
      moze gazeta zajelaby sie informowaniem o dzialalnosci w sejmie innych poslow z
      wojewodztwa lodzkiego. bo dzialalnosc poza sejmowa znamy calkiem niezle.
      np. co posel Misztal wnosi do sejmu, co posel Drzewiecki, ktory jest tam juz
      mase czasu, ale konkret z jego nazwiskiem ciezko odnalezc. no i oczywiscie co
      inni wnosza i jak to sie przeklada na sprawe lodzka i polska.
      mysle ze bylaby to calkiem pozyteczna akcja, ktora na biezaco ukazywalaby
      dzialalnosc reprezentantow wojowedztwa.
    • Gość: obserwator Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.toya.net.pl 17.01.06, 21:28
      Szkoda, że Gazeta zapomniała o zaangażowaniu Stowarzyszenia
      www.lotniskodlalodzi.org/stanowisko.php?id=33
      To już kolejny artykuł w którym celowo pomija się Stowarzyszenie. Pamiętacie ten
      o Kropie, że to dzięki niemu mamy w Łodzi lotnisko? Coś dziwnego się dzieje
      ostatnio w redakcji niestety...
      • Gość: mj Kropiwnicki jest lepszy niż premier Belka. IP: *.toya.net.pl 17.01.06, 21:37
        Prezydent Łodzi wywalczył 25 milionów na lotnisko, a sam premier Belka
        wyksrobał tylko 2 miliony. Gdyby nie silny Prezydent Łodzi , lotnisko nie miało
        by szansy rozwoju i żadne "stowarzyszenie wzajemnej adoracji lotniska" by nie
        pomogło. Wielkie dzięki dla Kropy. VIVA.
        • Gość: ktoś Re: Kropiwnicki jest lepszy niż premier Belka. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.06, 22:36
          Gdyby nie stowarzyszenie posłowie nie zgłosiliby poprawki i prezydent nie
          miałby o co walczyć. Ale widać uczciwość nie jest mocną stroną popleczników
          Kropy.

          K.
    • Gość: JVC W polityce liczy się skuteczność brawo! IP: *.toya.net.pl 17.01.06, 21:55
    • Gość: Ja Ach, och, brawo, bis! IP: 81.168.185.* 17.01.06, 21:59
      Widzę, że wraz z marniejącym poziomem łódzkich scen sam prezydent postanowił
      trochę zabawić się w teatrzyk. A moze zrobimy komiks o Superkropie? Taki on
      wspaniałay, heroiczny i w ogóle. No normalnie kobiety mdleją, publiczność
      szaleje. Tylko kurtyna nie zapada, bo wcześniej spaliła się ze wstydu.
      • citoyen Re: Rzeczywiście, komicznie to brzmi! 17.01.06, 22:16
        Słowo Jarosława ma wagę i jakość złota, a z drugiej strony pilnowanie posłów PiS
        "bo im nie ufamy".
        • Gość: beta Re: Rzeczywiście, komicznie to brzmi! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.06, 08:02
          kiedys powoływano sie na Millera, teraz na Kaczyńskiego; ten lepszy, kto ma
          lepsze znajomosci; wszystko jest constans
    • Gość: michas Pieniądze na Lublinek uratowane? IP: *.171.rev.vline.pl 17.01.06, 23:45
      Tylko szkoda że budżet pewnie nie będzie uchwalony i czekaja nas kolejne
      wybory. Ale i tak dla obu Panów wielkie dzięki i gratulacje.
    • Gość: pitum Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.kullen.rwth / *.kullen.RWTH-Aachen.DE 18.01.06, 00:00
      cooool, o ile bedzie wogole budzet...
    • Gość: airfun Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.netcontrol.pl 18.01.06, 00:17
      hehehe..

      rozbudowa lotniska w sercu miasta to kasa wywalona w bloto.
      15 lat temu mowiono ze duze lotnisko bedzie w Lasku (wspolnie z wojskiem) a
      lublinek to general aviation+ male samoloty komunikacyjne i co?

      wydluzaja pas, z B737 zrobia sie 767 przelatujace nad miastem - daj boze
      ladujac.
      Takie debilizmy tylko w lodzi mozliwe sa...
    • Gość: slepy Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.toya.net.pl 18.01.06, 00:33
      Zgadzam sie z Airfanem w 100 %.
      Z działan prezydenta Jerzego K. ynika jasno , że jest mu mało i chce stworzyć
      lotnisko na miarę LAX albo JFK tylko po co ?
      Tylko czyktoś sie zapytał mieszkańców czy im sie to podoba nie mieszkańców ma
      się centralnie w DUPIE .

      A drogi jak były w fatalnym stanie tak są były i będą ale za to bedziemy mieli
      o 400 metrów dluższy pas na lublinki i w niedługim czasie 30 40 cm dziury w
      jezdniach .

      Zastanówmy sie jakie rzeczy sa nam potrzebne teraz a nie skupiajmy sie tak
      bardzo na lotnisku .

      Ach i jescze jedno ,że jak zostanie rozbudowane lotnisko to co w Łodzi bedzie
      Eldorado dla przedsiebiorców to BZDURA nie ma to bezposredniego przełozenia .

      • Gość: jinx Re: dokladnie slepy IP: *.dsl.renocs.nvbell.net 18.01.06, 01:11
        slepy i gluchy, a pochodna wad cielesnych jest wada umyslowa.
        ...
        chcesz zeby soltys sie pytal przy kazdej decyzji o twoje zdanie to jedz do
        Burakowa Malego. tam jest jedna droga i tylko ptaki lataja.
        ...
        pozdrawiam i zycze slonca w tym pochmurnym miescie
      • Gość: Marecki Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.retsat1.com.pl 18.01.06, 10:02
        Slepy jest naprawde ślepy. Ile ty masz lat człowieku? 12 ?
        Mniejsza o to, bo i tak wiadać że nie masz pojęcia o czym gadasz
        > Tylko czyktoś sie zapytał mieszkańców czy im sie to podoba nie mieszkańców ma
        > się centralnie w DUPIE .
        to może powinieneś rozważyć przeprowadzkę na wieś? Nawet pewnie przez chwile się nie zastanowiłeś o ile więcej hałasu robią tramwaje , alarm w samochodzie który napierdziela przez pół nocy, albo co najgorsze ujadający pies na balkonie.
        > Zastanówmy sie jakie rzeczy sa nam potrzebne teraz a nie skupiajmy sie tak
        > bardzo na lotnisku .
        Bez komentarza
        > Ach i jescze jedno ,że jak zostanie rozbudowane lotnisko to co w Łodzi bedzie
        > Eldorado dla przedsiebiorców to BZDURA nie ma to bezposredniego przełozenia .
        Nie ma przełożenia? Może poczytaj trochę prasy, statystyk i dopiero się wypowiadaj.
        Brak słów dla takich ludzi
        Mieszkacie w mieście !!! a nie na Koziej Wólce - musimy się liczyć z pewnymi niedogodnościami jeżeli chcemy aby następował rozwój.
        .. ale pewnie lepiej wam pozniej ponarzekać że nie ma pracy, nic sie nie dzieje.
      • Gość: Aleczko Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.06, 12:18
        > Tylko czyktoś sie zapytał mieszkańców czy im sie to podoba nie mieszkańców ma
        > się centralnie w DUPIE .

        Taaa? Mi się podoba.

        > A drogi jak były w fatalnym stanie tak są były i będą ale za to bedziemy
        mieli
        > o 400 metrów dluższy pas na lublinki i w niedługim czasie 30 40 cm dziury w
        > jezdniach .

        Co Ty powiesz? Właśnie jak nie będziemy mieli lotniska to będziemy mieć dziury
        w jezdniach i we wszystkim gdzie się da...

        > Zastanówmy sie jakie rzeczy sa nam potrzebne teraz a nie skupiajmy sie tak
        > bardzo na lotnisku .

        Nawet się długo nie trzeba zastanawiać: rozwój i inwestycje. Bez lotniska nie
        da się.

        > Ach i jescze jedno ,że jak zostanie rozbudowane lotnisko to co w Łodzi bedzie
        > Eldorado dla przedsiebiorców to BZDURA nie ma to bezposredniego przełozenia .

        Jesteś naukowcem? analitykiem? a może biznesmenem?
    • borsuuk brawo! 18.01.06, 09:29
      U mnie Kropa ma plusa. Jeszcze trochę plusów i może przesłonią niewątpliwe
      minusy? :))
    • Gość: Sobol Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.toya.net.pl 18.01.06, 09:44
      U mnie Kropaszenko tez ma plusa, tylko ze jest jedno ale! Przeciez i tak tego
      budzetu nikt nie uchwali, beda nowe wybory o ktorych dobrze wie J.Kaczynski i
      nie wiem czy warto sie juz tak bardzo cieszyc :/
    • Gość: slepy Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.toya.net.pl 18.01.06, 10:35
      A czy ty marecki kiedy kolwiek w swoi zyciu leciałeś samolotem co ?
      • Gość: Łodzianin GRABARCZYK NA PREZYDENTA ŁODZI!!! IP: *.toya.net.pl 18.01.06, 10:56
        Od kilku lat obserwuję Jego działania i uważam, że naprawe jest to mądry,
        zaradny, kompetentny i co ważne skuteczny polityk. Na tym forum jestem znanym
        krytykiem Prezydenta Kropiwnickiego, ale powiedzmy że teraz ma u mnie plusa za
        to co zrobił wespół z innymi ludźmi, jednak i tak nie zmieniam zasadniczej
        opinii o nim i uważam że musi odejść.
        • Gość: lekarz Żeby wywalczyli jeszcze kasę na ukończenie Centrum IP: *.toya.net.pl 18.01.06, 10:57
          Kliniczno-Dydaktycznego UM w Łodzi przy Pomorskiej, to byłoby rewelacyjnie. W
          końcu powinien powstać w Łodzi jeden porządny wieloprofilowy szpital.
      • Gość: Marecki Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.retsat1.com.pl 18.01.06, 10:56
        > A czy ty marecki kiedy kolwiek w swoi zyciu leciałeś samolotem co ?
        Nie wiem jak to sie ma do tematu ... ale tak, rownież z łódzkiego Lublinka
    • Gość: Raf Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: 193.108.78.* 18.01.06, 11:46
      Wielki sukces ale czy warto tak się cieszyć bo budżet nie zostanie zatwierdzony.
    • Gość: mary Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.pool.mediaWays.net 18.01.06, 12:24
      Łodzianie cieszą się! :-)))
    • Gość: gość Re: Pic na wodę fotomontaż! IP: *.vline.pl / *.65.rev.vline.pl 18.01.06, 13:36
      Dzielne chwaty. Sorry, miałam na myśli chwyty.
    • Gość: . Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.toya.net.pl 18.01.06, 19:41
      I znowu kasa na Lublinek zagrożona. O ile można dobrze zrozumieć intencje tych
      (...) z ulicy Wiejskiej to ma być przyjęty budżet w pierwotnej wersji czyli
      Belki a tam były tylko 2 mil.
    • Gość: arkus Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.tvsat364.lodz.pl 19.01.06, 00:17
      Kropa mnie zadziwił swoją przebiegłością. Naprawdę plan godny uznania i sądząc
      po odzewie społecznym w 100% udany. A było to tak:
      - kumple prezydenta pewnego miasta na prowincji dorwali się wreszcie do żłoba w
      stolnicy
      - wybory samorządowe lada chwila co by tu zrobić hmm
      - chłopaki ustalili że pobawią się w teatrzyk - ci z Warszafki będą udawać, że
      chcą zabrać kasę na jakieś tam lotnisko, które w sumie ich g.. obchodzi
      - prezydent miasteczka jak prawdziwy mąż stanu pojedzie walczyć o to co sie
      ludowi należy
      - po ciężkich bojach wraca z tarczą (a nie na). Witają go wiwatujące tłumy
      zachwyconych wyborców
      - i krok ostatni (to jeszcze przed nami) jest reelekcja ! Miłościwie nam
      panujący będzie mógł dalej nic nie robić przez kilka lat.

      Tylko przyklasnąć i uczyć się Panowie, Panie
      pozdro
      arkus

      PS A że budżet padnie i kaski i tak nie będzie to już nieważne... Kropa robił
      co mógł!
    • Gość: IN.CUBO Jeśli budżet zostanie uchwalony... IP: *.toya.net.pl 19.01.06, 00:57
      Jeśli budżet zostanie uchwalony, to pieniądze dla lotniska są pewne - mówi
      prezydent Kropiwnicki. - Już drugi raz odnieśliśmy wspólnie z posłem Cezarym
      Grabarczykiem sukces w staraniach o pieniądze na Lublinek. JEŚLI ... a jeśli
      nie?
      • Gość: bosman A jeśli nie... IP: *.intersoft.pl 19.01.06, 08:23
        A jeśli nie zostanie uchwalony to zgodnie z prawem obowiązywać będzie tzw.
        prowizorium budzetowe, czyli projekt budzetu zlozony przez rzad do Sejmu. A w
        nim niestety nie ma slowa o pieniadzach dla Lublinka.
        Jest jeszcze jedna mozliwosc - PiS, LPR i Samoobrona jednak sie doagadaja i
        przyjma "pakt stabilizacyjny". Wtedy najprawdopodobniej budzet zostanie
        przyjety ale wiekszosc poprawek zostanie odrzucona. Tak wiec te pieniadze dla
        Lublinka sa palcem na wodzie pisane i proponowalbym sie nie podniecac, dopoki
        nie zobaczymy tego czarno na bialym w Dzienniku Ustaw.
        • Gość: kaczor Re: A jeśli nie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.06, 16:35
          to latawiec
          nie to samolot
          nie to kropa

          hmmm a pieniadze na trawaj podmiejski ?!
          aaa !!
          aa
          a
          o tym juz się nie mówi...

          zreszta przypominam że żeby było dobrze (nie bardzo dobrze) lublinek (albo
          reymont ;) ) powinno dostać w 2006 ok 40mln (opieram się na jakimś wcześniejszym
          artykule GW)
          • Gość: . Re: A jeśli nie... IP: *.toya.net.pl 24.01.06, 16:17
            Czy wie ktoś jaki ma nr poprawka dla Lublinka?
            • Gość: xyz Re: A jeśli nie... IP: *.forweb.pl 24.01.06, 17:47
              nie stresuj sie kaczor obiecał kropie kasę za kaplicę. Spoko

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka