avatary 17.01.06, 20:50 test zaliczony. to ważny sprawdzian kompetencji władzy był...słowa przekute w czyny.gratuluje i prosze o wiecej... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Aleczko Brawo Kropiwnicki i Grabarczyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.06, 20:54 Wszyscy chwalimy prezydenta Kropiwnickiego, ale nie zapominajmy o pośle Grabarczyku! Chwała mu za to co robi jako jeden z niewielu dla Łodzi i regionu. I porównać z nim na przykład takiego Misztala... Ludzie zastanówcie się na kogo głosować bo wybory tuż tuż! A, i jeszcze Anita Błochowiak nieźle sobie radzi, no ale to już niestety nie moje sympatie (polityczne) ;) Odpowiedz Link Zgłoś
profes79 Re: Brawo Kropiwnicki i Grabarczyk 17.01.06, 20:59 Nie przepadam za Kropą, ale za to czego teraz z p. Grabarczykiem dokonał cześć mu i chwała. Oby częściej okazywał się tak skuteczny w działaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nik Re: Brawo Kropiwnicki i Grabarczyk IP: *.eranet.pl 17.01.06, 22:15 jak widac lodzkie lobby cos jeszce moze w Warszawce, proponuje aby Grabarczyk stanal na jego czele Odpowiedz Link Zgłoś
avatary Kropiwnicki-Grabarczyk to skuteczny duet jest. 17.01.06, 20:54 Będę im kibicował... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rwt Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.orange.pl 17.01.06, 20:58 Zwracam uwagę na: "Jeśli budżet zostanie uchwalony"... Odpowiedz Link Zgłoś
jasam Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! 17.01.06, 21:00 Oby tylko reszta posłów chciała tak głosować. A nawet jeśli - to i tak jeszcze mogą część nie przekazać. Trzymajmy kciuki. pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gustavo Brawo dla Grabarczyka IP: *.toya.net.pl 17.01.06, 21:17 Spójrzmy na to chłodniej. Gdyby nie poseł Grabarczyk, to prezydent Kropiwnicki nic by o niczym nie wiedział. Dobrze, że mamy kogoś, kto w sejmie pamięta o łódzkich sprawach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yankee Kropiwnicki to dziś potęga polityczna IP: *.toya.net.pl 17.01.06, 21:20 Lotnisko nareszcie ruszy z kopyta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jinx Re: skuteczna akcja IP: *.dsl.renocs.nvbell.net 17.01.06, 21:25 nic tylko pogratulowac. moze gazeta zajelaby sie informowaniem o dzialalnosci w sejmie innych poslow z wojewodztwa lodzkiego. bo dzialalnosc poza sejmowa znamy calkiem niezle. np. co posel Misztal wnosi do sejmu, co posel Drzewiecki, ktory jest tam juz mase czasu, ale konkret z jego nazwiskiem ciezko odnalezc. no i oczywiscie co inni wnosza i jak to sie przeklada na sprawe lodzka i polska. mysle ze bylaby to calkiem pozyteczna akcja, ktora na biezaco ukazywalaby dzialalnosc reprezentantow wojowedztwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.toya.net.pl 17.01.06, 21:28 Szkoda, że Gazeta zapomniała o zaangażowaniu Stowarzyszenia www.lotniskodlalodzi.org/stanowisko.php?id=33 To już kolejny artykuł w którym celowo pomija się Stowarzyszenie. Pamiętacie ten o Kropie, że to dzięki niemu mamy w Łodzi lotnisko? Coś dziwnego się dzieje ostatnio w redakcji niestety... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mj Kropiwnicki jest lepszy niż premier Belka. IP: *.toya.net.pl 17.01.06, 21:37 Prezydent Łodzi wywalczył 25 milionów na lotnisko, a sam premier Belka wyksrobał tylko 2 miliony. Gdyby nie silny Prezydent Łodzi , lotnisko nie miało by szansy rozwoju i żadne "stowarzyszenie wzajemnej adoracji lotniska" by nie pomogło. Wielkie dzięki dla Kropy. VIVA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: Kropiwnicki jest lepszy niż premier Belka. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.06, 22:36 Gdyby nie stowarzyszenie posłowie nie zgłosiliby poprawki i prezydent nie miałby o co walczyć. Ale widać uczciwość nie jest mocną stroną popleczników Kropy. K. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JVC W polityce liczy się skuteczność brawo! IP: *.toya.net.pl 17.01.06, 21:55 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Ach, och, brawo, bis! IP: 81.168.185.* 17.01.06, 21:59 Widzę, że wraz z marniejącym poziomem łódzkich scen sam prezydent postanowił trochę zabawić się w teatrzyk. A moze zrobimy komiks o Superkropie? Taki on wspaniałay, heroiczny i w ogóle. No normalnie kobiety mdleją, publiczność szaleje. Tylko kurtyna nie zapada, bo wcześniej spaliła się ze wstydu. Odpowiedz Link Zgłoś
citoyen Re: Rzeczywiście, komicznie to brzmi! 17.01.06, 22:16 Słowo Jarosława ma wagę i jakość złota, a z drugiej strony pilnowanie posłów PiS "bo im nie ufamy". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beta Re: Rzeczywiście, komicznie to brzmi! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.06, 08:02 kiedys powoływano sie na Millera, teraz na Kaczyńskiego; ten lepszy, kto ma lepsze znajomosci; wszystko jest constans Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michas Pieniądze na Lublinek uratowane? IP: *.171.rev.vline.pl 17.01.06, 23:45 Tylko szkoda że budżet pewnie nie będzie uchwalony i czekaja nas kolejne wybory. Ale i tak dla obu Panów wielkie dzięki i gratulacje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pitum Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.kullen.rwth / *.kullen.RWTH-Aachen.DE 18.01.06, 00:00 cooool, o ile bedzie wogole budzet... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: airfun Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.netcontrol.pl 18.01.06, 00:17 hehehe.. rozbudowa lotniska w sercu miasta to kasa wywalona w bloto. 15 lat temu mowiono ze duze lotnisko bedzie w Lasku (wspolnie z wojskiem) a lublinek to general aviation+ male samoloty komunikacyjne i co? wydluzaja pas, z B737 zrobia sie 767 przelatujace nad miastem - daj boze ladujac. Takie debilizmy tylko w lodzi mozliwe sa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slepy Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.toya.net.pl 18.01.06, 00:33 Zgadzam sie z Airfanem w 100 %. Z działan prezydenta Jerzego K. ynika jasno , że jest mu mało i chce stworzyć lotnisko na miarę LAX albo JFK tylko po co ? Tylko czyktoś sie zapytał mieszkańców czy im sie to podoba nie mieszkańców ma się centralnie w DUPIE . A drogi jak były w fatalnym stanie tak są były i będą ale za to bedziemy mieli o 400 metrów dluższy pas na lublinki i w niedługim czasie 30 40 cm dziury w jezdniach . Zastanówmy sie jakie rzeczy sa nam potrzebne teraz a nie skupiajmy sie tak bardzo na lotnisku . Ach i jescze jedno ,że jak zostanie rozbudowane lotnisko to co w Łodzi bedzie Eldorado dla przedsiebiorców to BZDURA nie ma to bezposredniego przełozenia . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jinx Re: dokladnie slepy IP: *.dsl.renocs.nvbell.net 18.01.06, 01:11 slepy i gluchy, a pochodna wad cielesnych jest wada umyslowa. ... chcesz zeby soltys sie pytal przy kazdej decyzji o twoje zdanie to jedz do Burakowa Malego. tam jest jedna droga i tylko ptaki lataja. ... pozdrawiam i zycze slonca w tym pochmurnym miescie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marecki Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.retsat1.com.pl 18.01.06, 10:02 Slepy jest naprawde ślepy. Ile ty masz lat człowieku? 12 ? Mniejsza o to, bo i tak wiadać że nie masz pojęcia o czym gadasz > Tylko czyktoś sie zapytał mieszkańców czy im sie to podoba nie mieszkańców ma > się centralnie w DUPIE . to może powinieneś rozważyć przeprowadzkę na wieś? Nawet pewnie przez chwile się nie zastanowiłeś o ile więcej hałasu robią tramwaje , alarm w samochodzie który napierdziela przez pół nocy, albo co najgorsze ujadający pies na balkonie. > Zastanówmy sie jakie rzeczy sa nam potrzebne teraz a nie skupiajmy sie tak > bardzo na lotnisku . Bez komentarza > Ach i jescze jedno ,że jak zostanie rozbudowane lotnisko to co w Łodzi bedzie > Eldorado dla przedsiebiorców to BZDURA nie ma to bezposredniego przełozenia . Nie ma przełożenia? Może poczytaj trochę prasy, statystyk i dopiero się wypowiadaj. Brak słów dla takich ludzi Mieszkacie w mieście !!! a nie na Koziej Wólce - musimy się liczyć z pewnymi niedogodnościami jeżeli chcemy aby następował rozwój. .. ale pewnie lepiej wam pozniej ponarzekać że nie ma pracy, nic sie nie dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aleczko Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.06, 12:18 > Tylko czyktoś sie zapytał mieszkańców czy im sie to podoba nie mieszkańców ma > się centralnie w DUPIE . Taaa? Mi się podoba. > A drogi jak były w fatalnym stanie tak są były i będą ale za to bedziemy mieli > o 400 metrów dluższy pas na lublinki i w niedługim czasie 30 40 cm dziury w > jezdniach . Co Ty powiesz? Właśnie jak nie będziemy mieli lotniska to będziemy mieć dziury w jezdniach i we wszystkim gdzie się da... > Zastanówmy sie jakie rzeczy sa nam potrzebne teraz a nie skupiajmy sie tak > bardzo na lotnisku . Nawet się długo nie trzeba zastanawiać: rozwój i inwestycje. Bez lotniska nie da się. > Ach i jescze jedno ,że jak zostanie rozbudowane lotnisko to co w Łodzi bedzie > Eldorado dla przedsiebiorców to BZDURA nie ma to bezposredniego przełozenia . Jesteś naukowcem? analitykiem? a może biznesmenem? Odpowiedz Link Zgłoś
borsuuk brawo! 18.01.06, 09:29 U mnie Kropa ma plusa. Jeszcze trochę plusów i może przesłonią niewątpliwe minusy? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sobol Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.toya.net.pl 18.01.06, 09:44 U mnie Kropaszenko tez ma plusa, tylko ze jest jedno ale! Przeciez i tak tego budzetu nikt nie uchwali, beda nowe wybory o ktorych dobrze wie J.Kaczynski i nie wiem czy warto sie juz tak bardzo cieszyc :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slepy Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.toya.net.pl 18.01.06, 10:35 A czy ty marecki kiedy kolwiek w swoi zyciu leciałeś samolotem co ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łodzianin GRABARCZYK NA PREZYDENTA ŁODZI!!! IP: *.toya.net.pl 18.01.06, 10:56 Od kilku lat obserwuję Jego działania i uważam, że naprawe jest to mądry, zaradny, kompetentny i co ważne skuteczny polityk. Na tym forum jestem znanym krytykiem Prezydenta Kropiwnickiego, ale powiedzmy że teraz ma u mnie plusa za to co zrobił wespół z innymi ludźmi, jednak i tak nie zmieniam zasadniczej opinii o nim i uważam że musi odejść. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lekarz Żeby wywalczyli jeszcze kasę na ukończenie Centrum IP: *.toya.net.pl 18.01.06, 10:57 Kliniczno-Dydaktycznego UM w Łodzi przy Pomorskiej, to byłoby rewelacyjnie. W końcu powinien powstać w Łodzi jeden porządny wieloprofilowy szpital. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marecki Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.retsat1.com.pl 18.01.06, 10:56 > A czy ty marecki kiedy kolwiek w swoi zyciu leciałeś samolotem co ? Nie wiem jak to sie ma do tematu ... ale tak, rownież z łódzkiego Lublinka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Raf Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: 193.108.78.* 18.01.06, 11:46 Wielki sukces ale czy warto tak się cieszyć bo budżet nie zostanie zatwierdzony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mary Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.pool.mediaWays.net 18.01.06, 12:24 Łodzianie cieszą się! :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Pic na wodę fotomontaż! IP: *.vline.pl / *.65.rev.vline.pl 18.01.06, 13:36 Dzielne chwaty. Sorry, miałam na myśli chwyty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.toya.net.pl 18.01.06, 19:41 I znowu kasa na Lublinek zagrożona. O ile można dobrze zrozumieć intencje tych (...) z ulicy Wiejskiej to ma być przyjęty budżet w pierwotnej wersji czyli Belki a tam były tylko 2 mil. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arkus Re: Pieniądze na Lublinek uratowane! IP: *.tvsat364.lodz.pl 19.01.06, 00:17 Kropa mnie zadziwił swoją przebiegłością. Naprawdę plan godny uznania i sądząc po odzewie społecznym w 100% udany. A było to tak: - kumple prezydenta pewnego miasta na prowincji dorwali się wreszcie do żłoba w stolnicy - wybory samorządowe lada chwila co by tu zrobić hmm - chłopaki ustalili że pobawią się w teatrzyk - ci z Warszafki będą udawać, że chcą zabrać kasę na jakieś tam lotnisko, które w sumie ich g.. obchodzi - prezydent miasteczka jak prawdziwy mąż stanu pojedzie walczyć o to co sie ludowi należy - po ciężkich bojach wraca z tarczą (a nie na). Witają go wiwatujące tłumy zachwyconych wyborców - i krok ostatni (to jeszcze przed nami) jest reelekcja ! Miłościwie nam panujący będzie mógł dalej nic nie robić przez kilka lat. Tylko przyklasnąć i uczyć się Panowie, Panie pozdro arkus PS A że budżet padnie i kaski i tak nie będzie to już nieważne... Kropa robił co mógł! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IN.CUBO Jeśli budżet zostanie uchwalony... IP: *.toya.net.pl 19.01.06, 00:57 Jeśli budżet zostanie uchwalony, to pieniądze dla lotniska są pewne - mówi prezydent Kropiwnicki. - Już drugi raz odnieśliśmy wspólnie z posłem Cezarym Grabarczykiem sukces w staraniach o pieniądze na Lublinek. JEŚLI ... a jeśli nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman A jeśli nie... IP: *.intersoft.pl 19.01.06, 08:23 A jeśli nie zostanie uchwalony to zgodnie z prawem obowiązywać będzie tzw. prowizorium budzetowe, czyli projekt budzetu zlozony przez rzad do Sejmu. A w nim niestety nie ma slowa o pieniadzach dla Lublinka. Jest jeszcze jedna mozliwosc - PiS, LPR i Samoobrona jednak sie doagadaja i przyjma "pakt stabilizacyjny". Wtedy najprawdopodobniej budzet zostanie przyjety ale wiekszosc poprawek zostanie odrzucona. Tak wiec te pieniadze dla Lublinka sa palcem na wodzie pisane i proponowalbym sie nie podniecac, dopoki nie zobaczymy tego czarno na bialym w Dzienniku Ustaw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaczor Re: A jeśli nie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.06, 16:35 to latawiec nie to samolot nie to kropa hmmm a pieniadze na trawaj podmiejski ?! aaa !! aa a o tym juz się nie mówi... zreszta przypominam że żeby było dobrze (nie bardzo dobrze) lublinek (albo reymont ;) ) powinno dostać w 2006 ok 40mln (opieram się na jakimś wcześniejszym artykule GW) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: A jeśli nie... IP: *.toya.net.pl 24.01.06, 16:17 Czy wie ktoś jaki ma nr poprawka dla Lublinka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: A jeśli nie... IP: *.forweb.pl 24.01.06, 17:47 nie stresuj sie kaczor obiecał kropie kasę za kaplicę. Spoko Odpowiedz Link Zgłoś